فوتبال ایران / شناسه خبر: 88641 / تاریخ انتشار : 1397/8/14 17:13
|
همیشه از دیدن بازی هایش حس خیلی خوبی داشتم

عابدزاده: کاسیاس جای من را گرفته است

کاسیاس الان با ارزش ترین گلر لیگ پرتغال است اما در 5 هفته اول من باارزش ترین دروازه بان بودم.اما کاسیاس در چهار هفته اخیر دو پله از من بالاتر آمد و الان او اول است.

ایران ورزشی آنلاین /امیر عابدزاده همیشه از ایکر کاسیاس به عنوان یکی از چهره های محبوبش یاد می کرد و او را به عنوان یکی از الگوهایش در دروازه بانی معرفی کرده بود.عابدزاده 25 ساله شنبه شب فرصت این را داشت تا در بازی با پورتو روبروی کاسیاس قرار بگیرد.شبی که پنالتی گرفت تا خودی نشان بدهد.جدیدترین صحبت های عابدزاده را می خوانید:

*برای این بازی خداراشاکر هستیم.پورتو تیم خیلی بزرگی است.این تیم الان صدرنشین است و شانس اول قهرمانی است و سال قبل هم قهرمان شد.خوشحالم مقابل این تیم بازی کردم هرچند نتیجه اش برای ما راضی کننده نبود و در این بازی شکست خوردیم. متاسفانه چند هفته ای است خوب نتیجه نمی گیریم و امیدوارم بتوانیم این دوران را پشت سرگذاشته و به روند پیروزی هایمان برگردیم.

*موقعی که پنالتی را گرفتم بازی صفر، صفر بود و باعث شد تیم روحیه خوبی بگیرد و بتوانیم روی دروازه پورتو فشار بیاوریم اما مربی پورتو تغییر تاکتیک داد و توانست به ما ضربه بزند و بازی را واگذار کردیم.حس فوق العاده ای داشتم که هرگز فراموش نخواهم کرد و در آن لحظه از فرصتی که خدا به من داده بود در دلم خداراشکر کردم که توانستم خودم را نشان بدهم.

*شرایط من خوب است. همیشه سعی می کنم در باشگاه زودتر از همه سر تمرین بروم و دیرتر از بقیه از تمرین خارج شوم.سعی می کنم همیشه در حال پیشرفت باشم، رشد کنم و یاد بگیرم.دلم می خواهد در همه بازی‌ها بازیکن مثمرثمری بوده و نماینده خوبی برای ایران در لیگ پرتغال باشم. 4 هفته است بازی های خوبی نداشتیم البته قرعه طوری بود که ما در این 4 هفته بازی های خیلی سختی برگزار کردیم.اسپورتینگ، پورتو و براگا سه تیم مطرح پرتغال هستند که در این چهار هفته با آنها بازی کردیم و نتوانستیم نتایج خوبی بگیریم. فکر می کنم شرایط قرعه ای که داشتیم هم باعث شد نتوانیم خوب امتیاز بگیریم.اما هفته بعد دربی حساس مادیرا را  داریم و باید با تیم ناسیونال بازی کنیم.این بازی فرصت خوبی است که دوباره بتوانیم دل هواداران را به دست بیاوریم و می تواند شروع دوباره ای برای امتیاز جمع کردن باشد.

*حس فوق العاده خوبی بود.اتفاقا بعد از بازی با کاسیاس صحبت کوچکی داشتم و او به من به خاطر گرفتن پنالتی تبریک گفت.من هم به او گفتم که باعث افتخارم است که مقابل او بازی کردم.یادم هست همیشه در رئال مادرید بازی هایش را می دیدم و از کسانی بود که همیشه فیلم بازی هایش را می گرفتم و می دیدم.همیشه از دیدن بازی هایش حس خیلی خوبی داشتم و در بازی با پورتو وقتی او را دیدم برای لحظه ای به همه اینها فکر کردم.کسی که از بچگی دوستش داشتم و بازی هایش را می دیدم الان باید با او رقابت کنم. کاسیاس الان با ارزش ترین گلر لیگ پرتغال است اما در 5 هفته اول من باارزش ترین دروازه بان بودم.اما کاسیاس در چهار هفته اخیر دو پله از من بالاتر آمد و الان او اول است.همه اینها برای من خیلی جالب و الهام بخش است و من را مجاب می کند که به آرزوهایم فکر کنم و مطمئن باشم که می توانم به آنها دست پیدا کنم.

* با بازی در لیگ پرتغال خیلی دارم رشد می کنم.خودم پیشرفتم را حس می کنم.هم از لحاظ فردی وهم تیمی خیلی چیزها یاد می گیرم. خیلی دوست دارم چیزهایی که از یک سو در پرتغال یاد می گیرم را به تیم ملی و از سوی دیگر آنچه در تیم ملی زیر نظر سرمربی خوب‌مان یاد می گیرم را به بازی های باشگاهم بیاورم.این تلفیق خیلی برایم خوب بوده و معتقدم باعث شده که مدام در مسیر پیشرفت باشم.همیشه سعی کرده ام نماینده خوبی از ایران در لیگ پرتغال باشم و البته دلم می خواهد نماینده خوبی برای ماریتیمو در تیم ملی ایران باشم. تا الان خداراشکر روند رشدم خوب بوده است.من الان دنبال ثبات در کارم هستم و فکر می کنم کلید اصلی پیشرفتم در آینده ثبات است.دوست دارم همین روند را ادامه داده و بتوانم پله پله بالا بروم و به چیزهایی که می خواهم برسم.

3-670

captcha
تازه ها
بیشتر