فوتبال ایران / شناسه خبر: 88604 / تاریخ انتشار : 1397/8/14 13:26
|

ماشین سازی صفر-استقلال صفر/ یک استقلال گم شده است

آبی های پایتخت درحالی که به امتیاز کامل بازی با ماشین سازی نیاز داشتند تا وضعیت خود را در جدول سروسامان دهند بازهم امتیاز ازدست دادند و با تساوی میدان رقابت با ماشین سازی را ترک کردند.

ایران ورزشی آنلاین / دوشنبه،1397/8/14، هفته یازدهم هجدهمین دوره لیگ برتر، ورزشگاه بنیان دیزل تبریز، ساعت:15:00،تماشاگر: 5 هزار نفر

ماشین سازی: صفر

استقلال: صفر

داور: وحید کاظمی

کمک ها: محمدرضا منصوری، محسن سلطانی

اخطار: محمد اهل شاخه، عرفان افراز(ماشین سازی)

بازیکن برتر: سیدمحمد خرم الحسینی(ماشین سازی)

ماشین سازی:  فرناندو دخسوس، احمد موسوی، محمد اهل شاخه، محمد حسین کنعانی زادگان، عزیز معبودی، سیدمحمد خرم الحسینی(71اسماعیل فرهادی1+90پیمان بابایی)، توحید غلامی، سعید مهری، مسیح زاهدی، فرید کریمی(85عرفان افراز)، رضا خالقی فر 

سرمربی: رضا مهاجری

استقلال: سید مهدی رحمتی، محمد دانشگر، آرمین سهرابیان، میلاد زکی پور، فرشاد محمدی مهر، فرشید باقری، علی کریمی(36رضا آذری)، طارق همام، اللهیار صیادمنش(84میثم تیموری)، مهدی قائدی(46جابرانصاری)، مرتضی تبریزی

سرمربی: وینفرد شفر

* بازی درحالی شروع شد که تماشاگران اندکی برای تشویق استقلال به ورزشگاه آمده بودند. تعدادی از تماشاگران حامی تراکتورسازی نیز در ورزشگاه بنیان دیزل رفته بودند تا ماشین سازی را تشویق کنند.

دقیقه1: اولین خطای جدی این بازی را محمدی مهر روی بازیکنان ماشین سازی انجام داد و مانع از شکل گیری حمله این تیم شد که داور از دادن کارت زرد به این بازیکن خودداری کرد.

دقیقه5: فرار بهزادی کریمی از پشت مدافعان استقلال موقعیت مطلوبی را در اختیار این بازیکن قرار داد و این بازیکن پاس مناسبی برای موسوی ارسال کرد اما این بازیکن با کنترل اشتباه موقعیت را به سادگی از دست داد. 

دقیقه6: اشتباه سهرابیان باعث شد خالقی فر در موقعیتی طلایی قرار بگیرد اما این بازیکن نتوانست قدر موقعیت را بداند وتوپ را به تور کناری دروازه کوبید تا خطر از بیخ گوش استقلال بگذرد.

دقیقه8: رضا خالقی فر در حمله مجدد تیمش به سمت دروازه استقلال که بازهم با اشتباه سهرابیان همراه بود از پشت هجده قدم توپ را به شکلی مواجه به سمت دروازه استقلال نواخت که این موقعیت با فاصله کم اوت شد تا باز هم دروازه استقلال باز نشود. 

دقیقه9: احمد موسوی باز هم از سمت چپ دفاعی استقلال که بسیار شکننده بود نقوذ کرد و توپ را روی پای چپش انداخت وبا ضربه ای نفس گیر دروازه استقلال را باز هم تهدید کرد اما این موقعیت هم ثمری برای میزبان نداشت. 

دقیقه11: نفوذ میلاد زکی پور و ضربه ناقص این بازیکن اولین موقعیت را برای استقلال ایجاد کرد اما توپ با فاصله نسبتا زیادی از کنار دروازه اوت شد تا این حمله نصفه نیمه برای استقلال بی ثمر باقی بماند. 

دقیقه13: پاس درعرض کریمی به طارق رسید واین بازیکن هم از فاصله 25 متری با پای چپ شانسش برای گلزنی را امتحان کرد اما این توپ با فاصله زیاد از بالای دروازه اوت شد. 

---

دقیقه14: پاس در عمیق دقیق علی کریمی در شرایطی ایده ال به قائدی رسید و این بازیکن در شرایطی که می توانست تیمش را پیش بیندازد توپ را به سینه دخسوس کوبید تا این موقعیت طلایی هم برای استقلال از دست برود.

دقیقه26: علی کریمی  به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه دست چپ از زمین بیرون رفت و دقایقی استقلال 10 نفره بود تا اینکه دقیقه 29 دوباره وارد زمین شد و در ترکیب استقلال قرار گرفت. 

دقیقه30: علی کریمی بعد از تنها یک دقیقه بازی دوباره زا زمین بیرون رفت تا استقلال آماده اولین تعویض شود. 

دقیقه36: رضا آذری بعد از این که استقلال 6 دقیقه 10 نفره بود وارد زمین شد وجای  علی کریمی را گرفت.

دقیقه45: کرنرهای پی درپی استقلال نتیجه ای برای این تیم نداشت و درنهایت بازی بدون گل در نیمه اول به پایان رسید. 

دقیقه46: جابرانصاری به جای مهدی قائدی وارد زمین شد تا استقلال نیمه دوم را با یک تغییر دیگر آغاز کند. 

دقیقه47: احمد موسوی، مهاجم پیش تاخته ماشین سازی در شرایط تک به تک توپ را به جایی زد که زحمتی حضور داشت ودروازه بان استقلال با واکنشی مناسب توپ را با پا از مقابل دروازه دور کرد.

دقیقه49: ضربه کاشته ای که نصیب ماشین سازی شده بود را رضا خالقی فر با توی پای راست به سمت دروازه استقلال شلیک کرد که توپ با فاصله کم از کنار تیر عمود دروازه اوت شد. 

دقیقه54:درحالی که مرتضی تبریزی می رفت با دخسوس تک به تک شود مدافعان میانی ماشین سازی با تکلی مناسب مانع از شکل گیری این موقعیت مناسب برای استقلال شدند. 

دقیقه56: خرم الحسینی از جناح چپ استقلال نفوذ کرد و بعد از دریبل جابر انصاری توپ را به تیر یک فرستاد که رحمتی نتوانست توپ را به درستی دفع کند اما تعلل مهاجمان ماشین سازی هم درنهایت ثمری برای این تیم نداشت.

---

دقیقه58: مرتضی تبریزی در شرایط ایده الی قرار گرفت و درحالی که می توانست زننده گل اول استقلال باشد در میان تجمع مدافعان ماشین سازی گرفتار شد تا این این موقعیت هم برای استقلال از دست برود.

دقیقه63:ارسال بازیکنان ماشین سازی داخل محوطه جریمه استقلال با دفع ناقص دانشگر راهی اوت شد. 

دقیقه66: ارسال فرشاد محمدی مهر به داخل هجده قدم ماشین سازی دو موقعیت طلایی پی در پی را نصیب استقلال کرد اما ضربه تبریزی را ابتدا زاهدی و ضربه صیاد منش را کنعانی زادگان دور کردند تا استقلال باز هم از رسیدن به گل محروم بماند. 

دقیقه70: محمد اهل شاخه به دلیل خطای شدید روی طارق اولین کارت زرد را از داور دریافت کرد.

دقیقه71: اولین تعویض ماشین سازی انجام شد و اسماعیل فرهادی به جای خرم الحسینی وارد زمین شد و هم زمان بازوبند کاپیتانی را هم به دست بست.

دقیقه84: میثم تیموری به جای اللهیار صیاد منش وارد زمین شد.

دقیقه89: عرفان افراز بازیکن تازه وارد ماشین سازی برخورد سختی با مهدی رحمتی داشت و داور را مجاب به دادن کارت زرد کرد.

1+90: اسماعیل فرهادی که دقایقی قبل به جای خرم الحسینی وارد زمین شده بود به دلیل مصدومیت از میدان بیرون رفت و به جایش پیمان بابایی در ترکیب ماشین سازی قرار گرفت.

دقیقه5+90: سرانجام سوت پایان این بازی از سوی داور به صدا درآمد. دیداری که چندان تماشاگر پسند نبود و دو تیم موقعیت های خود را یکی پس از دیگری از دست دادند. در این میان اما استقلال بیش از ماشین سازی ضرر کرد. استقلال که اوضاع امیدوارکننده ای درجدول ندارد می توانست با امتیاز کامل این بازی هوادارنش را امیدوار کند اما باز هم از رسیدن به پیروزی ناکام ماند. حالا استقلال 15 امتیازی است و در رده ششم قرار دارد. هفته بعد این استقلال باید به مصاف پدیده برود. تیمی که با 11 امتیاز اختلاف در صدر جدول قرار دارد. استقلال بعد از حذف از جام حذفی می توانست با پیروزی مقابل ماشین سازی به جمع مدعیان لیگ باز گردد اما آن ها شرایط فنی مطلوبی ندارند. 

 

captcha
تازه ها
بیشتر