فوتبال ایران / شناسه خبر: 88574 / تاریخ انتشار : 1397/8/13 18:01
|
در انتظار ساز و کار شرکت فروشنده بلیت برای جلوگیری از دلالی

ایران خودرو و سایپا الگویی برای مبارزه با سودجویان بلیت فروشی فینال آسیا

شاید دیر شده باشد اما این سایت می تواند با الگوبرداری از سایت های ایران خودرو و سایپا و گذاشتن محدودیت های بسیار مانع از این شود که یک فرد موفق به خرید چندین بلیت شود.

ایران ورزشی آنلاین /از ساعت 12 فردا دوشنبه بلیت فروشی بازی برگشت پرسپولیس - کاشیما در فینال لیگ قهرمانان آسیا آغاز می شود که باز هم این اتفاق در سایت «گیشه سه» رخ خواهد داد.دفعه قبل و در بازی برگشت مقابل السد اتفاقات عجیب زیادی در نوع توزیع بلیت میان علاقمندان رخ داد و با توجه به هجوم گسترده عده ای سودجو برای خرید بلیت،در ساعات اولیه باز شدن سایت هم این سایت برای لحظاتی از کار افتاد هم به تعداد زیادی ازعلاقمندان بلیت نرسید.

همچنین بعد از بسته شدن سایت و تمام شدن فروش بلیت،مشخص شد عده زیادی سودجو با فرصت طلبی از احساسات هواداران پرسپولیس، بلیت های این مسابقه را با قیمت های نجومی در بازار سیاه و در سایت های خرید و فروش مثل دیوار و شیپور به فروش گذاشته اند که البته سر و صدای زیادی به پا کرد.

حالا و با اینکه قیمت بلیت های بازی برگشت فینال گران شده و قرار است در رقم های 80،50 و 30 هزار تومان به فروش برسد باید دید سایت مربوطه و نهادهای ذیربط  و کنترل کننده آیا سازو کاری برای مبارزه با افراد  سودجو در نظر گرفته اند یا نه.هر چند شاید دیر شده باشد اما این سایت می تواند با الگوبرداری از سایت های ایران خودرو و سایپا و گذاشتن محدودیت های بسیار مانع از این شود که یک فرد موفق به خرید چندین بلیت شود.

همچنینی قرار شده هیچ بلیت کاغذی روز بازی در ورزشگاه به فروش نرسد.در بازی برگشت با السد متاسفانه فروش 9 هزار قطعه بلیت در روز  بازی و در داخل ورزشگاه مشکلات زیادی را باعث شد هر چند حالا با ایجاد گیت های الکترونیکی فقط بلیت های الکترونیکی پذیرفته خواهد شد.

3-270

captcha
تازه ها
بیشتر