فوتبال ایران / شناسه خبر: 88556 / تاریخ انتشار : 1397/8/13 16:53
|

بسته خبری پرسپولیس/ کاشیما قبل از پرسپولیس به تهران می‌رسد

کاروان کاشیما چند ساعت زودتر از پرسپولیس که قرار است چهارشنبه شب برگردد، به تهران می‌رسد.

ایران ورزشی آنلاین /

 

فقط سه جلسه تمرین

شاگردان برانکو دوشنبه صبح استراحت خواهند کرد و از عصر تمرینات خود را در باشگاه ایرانیان آغاز می‌کنند. قرار است بازیکنان پرسپولیس ساعت 5:30 صبح دوشنبه به وقت محلی وارد فرودگاه دبی شود و در باشگاه ایرانیان اردو بزند. این باشگاه برای پذیرایی از قبل برای پرسپولیس رزرو شده و قرار است شاگردان برانکو تمرینات خود را آنجا انجام دهند. آنها روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه در نوبت عصر تمرین می‌کنند و با پرواز ساعت 22 چهارشنبه به تهران برمی‌گردند.

 

اعتراض به انتخاب داور چینی

پرسپولیسی‌ها به خاطر عملکرد داور چینی بازی رفت فینال به ای‌اف‌سی معترض شده‌اند اما اعتراض‌شان آنقدرها هم جدی نبوده. گرشاسبی گفته: «داور بازی را از حالت عادی خارج کرد و خیلی به سمت تیم مقابل چرخش داشت. کارشناسان داوری گفتند وقتی بازیکن ما درحال تک‌به‌تک شدن است و روی او خطا شده، داور باید به بازیکن حریف کارت قرمز نشان می‌داد. ما به کارت زرد دوم سیامک نعمتی هم معترض بودیم و اعتراض‌مان را به گوش ناظران ای‌اف‌سی رساندیم اما چه فایده که تصمیم داور دیگر عوض نمی‌شود.»

 

فینال بدون تغییر

پرسپولیسی‌ها معتقدند تغییر ساعت بازی رفت فینال لیگ قهرمانان در نتیجه بازی تاثیرگذار بود برای همین هواداران خواهان تغییر ساعت بازی برگشت از سوی پرسپولیس شده‌اند و این خواسته‌شان را به گوش رئیس فدراسیون هم رسانده‌اند. در پاسخ به آنها اما مهدی تاج در پیامی ناامیدکننده نوشته: «نظر شخص من هم برگزاری مسابقه برگشت در زمانی در حدود ساعت 20 شنبه شب است اما توضیح ضروری عرض کنم که ساعت برگزاری دیدارهای فینال رفت و برگشت، با تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا نهایی شده که در این میان موضوعات مختلفی حق پخش در سراسر جهان مورد توجه و نگاه ویژه در اتخاذ این تصمیم بوده است.»

 

کاشیما قبل از پرسپولیس در تهران

کاروان کاشیما با یک پرواز مستقیم از توکیو به تهران می‌آید و البته پیش از آن باید در جی‌لیگ بازی کند. این تیم روز سه‌شنبه با کاشیوا ریسول بازی می‌کند و سپس با پرواز چارتر از توکیو به تهران خواهند آمد. جالب اینکه کاروان کاشیما چند ساعت زودتر از پرسپولیس که قرار است چهارشنبه شب برگردد، به تهران می‌رسد.

 

2 – 380

 

کلیدواژه
پرسپولیس
captcha
تازه ها
بیشتر