فوتبال ایران / شناسه خبر: 88546 / تاریخ انتشار : 1397/8/13 15:58
|
نیمکت‌نشینی عجیب کاوه

بسته خبری لژیونرها / سامان مغلوب بالوتلی

تیم امی ین باز هم با سامان قدوس باخت تا شرایط بدی در انتهای جدول لوشامپیونا پیدا کند.

ایران ورزشی آنلاین /

چهارمین برد الاهلی

در ادامه دیدارهای هفته یازدهم لیگ ستارگان قطر شنبه شب الاهلی دوحه میهمان الخور بود و با 2 گل عبدالرحمن (44) و علی فریدون (90) پیروز شد.این چهارمین پیروزی متوالی تیم الاهلی در این رقابت‌ها است.امید ابراهیمی و محمدرضا خانزاده در ترکیب اصلی الاهلی دوحه مقابل الخور بازی کردند.در جدول رده‌بندی 12 تیمی لیگ ستارگان قطر تیم الاهلی با 18 امتیاز چهارم است.

باخت اشلانسک به تیم ده نفره

تیم اشلانسک وروتسلاو شنبه شب در چارچوب هفته چهاردهم اکسترا کلاسای لهستان از ویسوا پووتسک میزبانی کرد و با شکست 3 بر صفر مواجه شد.ویسوا پووستک از دقیقه 28 با اخراج یکی از بازیکنانش 10 نفره شده بود.فرشاد احمدزاده از دقیقه 66 به جای ماتئوش وارد میدان شد.در جدول رده‌بندی 16 تیمی اکسترا کلاسای لهستان اشلانسک وروتسواو با اندوخته 15 امتیازی یازدهم است.سایت اسپورتووه فاکت لهستان به دنبال این شکست خانگی اشلانسک وروتسلاو نظرسنجی با این پرسش که آیا موافق جریمه بازیکنان این تیم پس از چنین نمایشی هستید برگزار کرد. 92 درصد شرکت‌کنندگان این نظرسنجی به گزینه بله رای دادند.

کاوه نیمکت نشین شد

تیم‌های خنک و کلوب بروژ شنبه شب در هفته چهاردهم ژوپیلر لیگ بلژیک مقابل هم قرار گرفتند و در نهایت به تساوی یک - یک رسیدند. کاوه در این بازی نیمکت‌نشین بود.در جدول رده‌بندی ژوپیلر لیگ بلژیک خنک با 34 امتیاز صدرنشین است و کلوب بروژ 31 امتیازی رتبه دوم را در اختیار دارد.

قربانی 84 دقیقه

شنبه شب اسپارتاک ترناوا در بازی خانگی هفته چهاردهم فورتونا لیگ اسلواکی به مصاف پودبروزوا رفت و به پیروزی 2 بر صفر رسید.علیقربانی 84 دقیقه در ترکیب اسپارتاک ترناوا بازی کرد و سپس جای خود را به اولیور داد.تیم اسپارتاک ترناوا با 18 امتیاز رتبه ششم جدول رده‌بندی 12 تیمی فورتونا لیگ اسلواکی را در اختیار دارد.

باخت دیگر امی‌ین

در ادامه هفته دوازدهم لوشامپیونه امی‌ین در حضور سامان قدوس به مصاف نیس رفت و موناکو در دیداری خارج از خانه مقابل رنس قرار گرفت.امی‌ین در حالی که مهاجم ملی‌پوش کشورمان را از ابتدا در ترکیب داشت مقابل نیس در حضور بالوتلی با نتیجه یک بر صفر متحمل شکستی دیگر شد.

3-350

captcha
تازه ها
بیشتر