فوتبال ایران / شناسه خبر: 88545 / تاریخ انتشار : 1397/8/13 15:35
|
جواب مدیرعامل را دادند، اخراج شدند

پاسخ چشمی و اسماعیلی به فتحی: نه بی‌غیرتیم، نه کم‌کار

فتحی رو به بازیکنان استقلال کرد و درباره کم‌کاری برخی از آن‌ها حرف زد. بازیکنانی چون روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی البته نتوانستند طعنه‌های مدیرعامل باشگاه را هضم کنند، پاسخ او را دادند و اخراج شدند.

شکست مقابل سایپا، ناکامی در لیگ و حذف از جام حذفی استقلال را با بحرانی جدی مواجه کرده. بحرانی که اردوی استقلال را در آستانه بازی مقابل ماشین‌سازی در هفته دوازدهم لیگ برتر، آشفته و پر حرف و حدیث کرده است. امیرحسین فتحی، شنبه به تمرین استقلال رفت تا دقایقی با بازیکنان صحبت کند و آن‌ها را برای موفقیت در بازی‌های بعدی آماده اما حضور او نه تنها سودی برای این تیم نداشت بلکه حواشی بسیاری نیز به‌وجود آورد.

فتحی در بخشی از صحبت‌هایش رو به بازیکنان استقلال کرد و درباره کم‌کاری برخی از آن‌ها حرف زد. بازیکنانی چون روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی البته نتوانستند طعنه‌های مدیرعامل باشگاه را هضم کنند و پاسخی به آن ندهند. به همین دلیل رو به فتحی کردند و به او گفتند: «ما بی‌غیرت نیستیم و در استقلال هم هیچ بازیکنی کم‌کاری نمی‌کند. مشکل استقلال جای دیگری است.»

در همین حین، مهدی رحمتی پا در میانی کرد و از بازیکنان خواست صحبتی انجام ندهند. کاپیتان استقلال گفت که با فتحی صحبت  و سوء‌تفاهم را برطرف می‌کند، اما چشمی و اسماعیلی تمرین را ترک کردند و به همین دلیل از فهرست بازیکنان استقلال برای بازی مقابل ماشین‌سازی خط خوردند.

مشکل این 2 بازیکن با امیرحسین فتحی بود اما مشخص نیست چرا باشگاه استقلال، خروج نام اسماعیلی و چشمی از فهرست بازی با ماشین‌سازی را گردن وینفرد شفر انداخته و تاکید کرده که این تصمیم را سرمربی گرفته است.

قرار است کمیته انضباطی باشگاه استقلال تشکیل شود و اسماعیلی و چشمی نیز حرف‌های خود را بزنند. مشکل آن‌ها برخلاف شایعه‌ها، نه تأخیر در پرداخت‌ها بود و نه جریمه‌ای که باشگاه در نظر گرفته. این 2 بازیکن، تنها به دلیل انگ بی‌غیرتی و کم‌کاری که فتحی به آن‌ها زده ناراحتند و به همین دلیل شاید برای بازی‌های بعد هم جایی در فهرست شفر نداشته باشند. البته همه این‌ها منوط به برگزاری جلسه کمیته انضباطی باشگاه استقلال است.

 

1

 

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر