فوتبال ایران / شناسه خبر: 88540 / تاریخ انتشار : 1397/8/13 15:12
|

دالیچ: من نایب‌قهرمان شدم، امیدوارم برانکو قهرمان شود

من می‌دانم حضور در فینال لیگ قهرمانان چه دستاورد بزرگی است چون خودم هم دو سال پیش با العین در این مرحله حضور داشتم اما آرزو می‌کنم برانکو از عملکرد من در لیگ قهرمانان جلوتر بزند و قهرمان شود.

ایران ورزشی آنلاین / سرمربی تیم‌ملی کرواسی با تمجید از عملکرد برانکو ایوانکویچ، قهرمانی او و پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا را آرزو کرد.

زلاتکو دالیچ که با تیم‌ملی کرواسی در جام جهانی 2018 نایب‌قهرمان شده بود، در بازگشت از تعطیلاتش در کانادا با sportske.jutarnji مصاحبه کرد و در بخشی از این مصاحبه در مورد فینالیست شدن پرسپولیس با برانکو گفت: «عملکرد برانکو در تیم خود بسیار خوب بوده و الان هم که به فینال لیگ قهرمانان رسیده است. او پنج بازیکن خود را از دست داده بود و بدون اینکه بازیکن جدیدی به خدمت بگیرد، توانست پرسپولیس را به فینال لیگ قهرمانان ببرد. این یک موفقیت تاریخی است و امیدوارم آنها بهترین نتیجه را بگیرند. برانکو از شهر واراژدین است و من هم از واراژدین نایب‌قهرمان جام جهانی شدم. واراژدین به برانکو افتخار می‌کند.»

دالیچ سپس با اشاره به نایب‌قهرمانی خودش ادامه داده: «من می‌دانم حضور در فینال لیگ قهرمانان چه دستاورد بزرگی است چون خودم هم دو سال پیش با العین در این مرحله حضور داشتم اما آرزو می‌کنم برانکو از عملکرد من در لیگ قهرمانان جلوتر بزند و قهرمان شود.»

 

2 – 180

captcha
تازه ها
بیشتر