فوتبال ایران / شناسه خبر: 88538 / تاریخ انتشار : 1397/8/13 14:47
|
پورغلامی مقابل ملوان کوتاه نمی‌آید

سرمربی نه، احمدزاده مدیر فنی می‌شود

فرهاد پورغلامی پولش را می‌خواهد و مقابل ملوان ذره‌ای کوتاه نمی‌آید. همین باعث شده تا ملوان راهکار جدیدی بیندیشد. استفاده از محمد احمدزاده به عنوان مدیر فنی تا از وجود او روی نیمکت سود ببرد.

ایران ورزشی آنلاین / امیر اسدی / ملوان حتی حالا که کادر فنی جدید خود را شناخته، محمد احمدزاده را جذب کرده و مازیار زارع و پژمان نوری نیز برگشته‌اند، همچنان با مشکلات عدیده‌ای دست و پنجه نرم می‌کند. احمدزاده حدود 2 هفته قبل و روز بازی مقابل فجرسپاسی در انزلی، به صورت رسمی سرمربی ملوان شد اما از آن روز تا امروز، هنوز مجوز حضور روی نیمکت این تیم پرطرفدار شمالی را دریافت نکرده و مشخص هم نیست چه زمانی بتواند از کنار زمین، بازیکنان ملوان را هدایت کند.

فرهاد پورغلامی از ملوان رفته اما ترکش‌های جدایی او هنوز باقی مانده‌اند. ملوان با این مربی ناموفق، قراردادی به مدت 3 فصل امضا کرد و تابستان، زمام امور فنی را به دست او سپرد. تنها بعد از گذشت چند هفته، مدیران این باشگاه تشخیص دادند که حضور پورغلامی نمی‌تواند کمکی برای ملوان باشد. به همین دلیل عذر او را خواستند و نامه‌ای در اختیارش قرار دادند تا دیگر در تمرین حاضر نشود. اتفاقی که با بحث و جدل‌ها فراوان میان هیات مدیره و مالک باشگاه رخ داد و برای چند روز، ملوان را با بحران مواجه کرد.

پورغلامی با استفاده از این نامه و البته دریافت حکم اخراج، حالا تمام حقوق 3 فصل خود را می‌خواهد و به همین دلیل ذره‌ای نیز عقب‌نشینی نمی‌کند. تسویه‌حساب با او، ملاک حضور احمدزاده روی نیمکت ملوان است که تا امروز انجام نشده و به نظر هم نمی‌رسد به این زودی‌ها باشگاه بتواند یا بخواهد خواسته‌های پورغلامی را برآورده کند.

در این مدت، ملوان ابتدا مقابل فجرسپاسی به تساوی رسید و سپس بازی را به شهرداری‌تبریز واگذار کرد. در این 2 بازی اما خبری از احمدزاده روی نیمکت ملوان نشد و کمک‌های او وظیفه داشتند صحبت‌های سرمربی را به بازیکنان منتقل کنند.

فرهاد پورغلامی اما در مصاحبه یا سایت‌های محلی انزلی، تاکید کرده که قصد ندارد مشکلی برای ملوان ایجاد کند. او از همدلی صحبت کرده و آرزوی موفقیت برای تیمی که سال‌ها برایش بازی کرده و روی نیمکتش نشسته. رفتار پورغلامی اما با حرف‌های او زمین تا آسمان فاصله دارد. او مقابل ملوان، ذره‌ای کوتاه نیامده و همین باعث شده تا این تیم بدون سرمربی در لیگ یک شرکت کند.

مشکل احمدزاده البته برای مازیار زارع پیش نیامده. کوروش برمک که دستیار پورغلامی در ملوان بود، برای دریافت حقوق خود با مدیران باشگاه توافق کرده و به همین دلیل باشگاه توانسته قرارداد جدیدی با مازیار امضا کند. بر همین اساس زارع دستیار اول احمدزاده شده و فعلا روی نیمکت حرف اول و آخر را می‌زند. او البته با احمدزاده در ارتباط است و تدابیر فنی او را به گوش بازیکنان می‌رساند.

با تمام این مشکلات، ملوان راهکار جدیدی اندیشیده تا از احمدزاده روی نیمکت استفاده کند. راهکار، حکم جدیدی است که شاید برای این مربی صادر شود. حکم مدیریت فنی و شاید هم سرپرستی تا ملوان بتواند از وجود احمدزاده روی نیمکت سود ببرد. اتفاقی که سال‌ها قبل برای محمود یاوری در استیل‌آذین رخ داد و او با این حربه، روی نیمکت تیم متمول تهرانی نشست.

با توجه به راهکار جدیدی که به ذهن مدیران ملوان رسیده، به این زودی‌ها نباید منتظر تسویه‌حساب با فرهاد پورغلامی باشیم. این مربی برای دریافت طلب خود، با مخالفت باشگاه مواجه شده و شاید در نهایت مجبور شود شکایت از ملوان را پیش بگیرد و با این روش به پول خود برسد. اتفاقی که با توجه به جو فوتبال در انزلی، اندک مقبولیت پورغلامی را نیز زیر سوال خواهد برد.

 

670-9

captcha
تازه ها
بیشتر