فوتبال ایران / شناسه خبر: 88435 / تاریخ انتشار : 1397/8/11 19:45
|

خودزنی دست‌نشان سپاهان را نجات داد

نادر دست‌نشان در آخرین ثانیه‌ها تعویض عجیبی کرد و مهدی اسلامی، دروازه‌بان ذخیره‌اش را به جای آرمان شهدادنژاد به زمین فرستاد.

مس کرمان فاصله ناچیزی داشت تا با حذف سپاهان در جام حذفی شگفتی‌ساز شودف ولی در نهایت تیم اصفهانی پس از تساوی 120 دقیقه‌ای در ضربات پنالتی به برتری 9 بر 8 رسید.

در این بازی نزدیک که در وقت قانونی و اضافه با تساوی بدون گل به پایان رسید، نادر دست‌نشان در آخرین ثانیه‌ها تعویض عجیبی کرد و مهدی اسلامی، دروازه‌بان ذخیره‌اش را به جای آرمان شهدادنژاد به زمین فرستاد.

در این لحظه شهدادنژاد به دلیل مصدومیت روی زمین افتاده بود، ولی می‌توانست به بازی ادامه دهد و وقتی تابلوی تعویض را دید، اعتراض شدیدی به کادر فنی تیمش داشت.

دست‌نشان امیدوار بود اسلامی با ورود به زمین سرنوشت بازی را تغییر دهد، ولی این دروازه‌بان در ضربات پنالتی نمایش ضعیفی داشت و نقش پررنگی در حذف میزبان داشت.

اسلامی روی 9 پنالتی سپاهان واکنش‌های ضعیفی داشت و نتوانست هیچکدام از ضربات را بگیرد. پس از اینکه 8 ضربه اول بازیکنان مس کرمان گل شده بود، او پشت پنالتی نهم ایستاد و ضربه‌اش را از دست داد تا تیمش حذف شود. اسلامی نه در مهار نه در زدن پنالتی موفق نبود تا تعویض دست‌نشان برای مس کرمان حکم خودزنی را داشته باشد و مسیر صعود سپاهان را هموار کند.

 

captcha
تازه ها
بیشتر