فوتبال ایران / شناسه خبر: 88392 / تاریخ انتشار : 1397/8/11 16:18
|
انعطاف جالب وزارت آموزش و پرورش

تماشای فینال آسیا در مدارس/ دوساعت درس تعطیل!

مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی در نامه‌ای به مدارس اعلام کرد مدارس در سراسر کشور با توجه به امکانات،شرایط تماشای بازی پرسپولیس- کاشیما آنتلرز را برای دانش آموزان فراهم کنند.

بعد از اینکه مشخص شد بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا 9:30 صبح  برگزار می شود کمپینی در فضای مجازی ایجاد شد که دانشگاه‌ها،ادارات و مدارس روز شنبه تعطیل شوند تا فوتبالدوستان و هواداران پرسپولیس بتوانند این مسابقه را تماشا کنند.بعد از آن بحث تعطیلی مدارس جدی‌تر دنبال شد تا اینکه بطحایی وزیر آموزش و پرورش به این خواسته های مکرر واکنش نشان داد.بطحایی در صفحه شخصی خود نوشت امکان تعطیلی مدارس وجود ندارد اما مدیران مدارس می توانند شرایطی ایجاد کنند که دانش آموزان بتواننند این مسابقه را تماشا کنند و با تشویق‌هایشان برای پیروزی نماینده ایران انرژی بفرستند.

بعد از این اظهار نظر می شد پیش بینی کرد شرایطی برای تماشای بازی ها در مدارس ایجاد شود که البته خواسته کوچکی نبود اما خیلی زود روزنامه های امید در این ماجرا برای دانش آموزان پرسپولیسی ایجاد شد. به دنبال این اتفاق مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی در نامه‌ای به مدارس اعلام کرد مدارس در سراسر کشور با توجه به امکانات،شرایط تماشای بازی پرسپولیس- کاشیما آنتلرز را برای دانش آموزان فراهم کنند.

شاپور محمدزاده در نامه‌ای به مدارس سراسر کشور ابلاغ کرد با توجه به برگزاری بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا،در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح روز شنبه و اشتیاق دانش آموزان برای تماشای این مسابقه با رعایت عدم تعطیلی واحدهای آموزشی، نسبت به پخش مستقیم این مسابقه بر اساس ظرفیت و امکانات در کلیه مدارس، کلیه مقاطع و دخترانه و پسرانه، برنامه ریزی و اقدام شود.

 

captcha
تازه ها
بیشتر