فوتبال ایران / شناسه خبر: 88232 / تاریخ انتشار : 1397/8/8 16:28
|
در حاشیه افتتاح ساختمان جدید ای اف سی

جلسه مهم تاج و کفاشیان با شیخ سلمان

محتوای جلسه پیرامون شرایط به وجود آمده در مورد احتمال عدم حضور بانوان تماشاچی در فینال لیگ قهرمانان آسیا در تهران بود.

ایران ورزشی آنلاین /ساختمان جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز(سه شنبه)در کوالالامپور با حضور شیخ سلمان، رئیس AFC و جیانی اینفانتینو،رئیس فیفا افتتاح شد.مهدی تاج و علی کفاشیان، رئیس و نائب رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان نیز در کوالالامپور حضور دارند و در این مراسم شرکت کردند.قرار است فردا(چهارشنبه) اولین جلسه AFC در این ساختمان برگزار و درباره مسائل مالی سال آینده مناقشه شود.

شیخ سلمان پس از این مراسم گفت:«دیدگاه و پیام کنفدراسیون فوتبال آسیا هدف ما را برای رسیدن به بهترین امکانات را بیان می کند و این ساختمان جدید به پایبندی ما به این هدف را نشان می دهد.من به نیابت از فوتبال آسیا جا دارد از فیفا و دولت مالزی به خاطر حمایتشان در این چند دهه تقدیر و تشکر کنم.»

اینفانتینو نیز درباره این اتفاق گفت:«این باعث شادی و خوشحالی من است که ساختمان جدیدی را در خانه کنفدراسیون فوتبال آسیا افتتاح کنم. من ساختمان اصلی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای اولین بار دیده بودم. ساختمان جدید AFC مدرن و پیشرفته است.باعث افتخارم است جزئی از این مراسم افتتاحیه هستم. شاهد این هستیم که فوتبال آسیا و دنیا در حال رشد روز افزون است.»

در حاشیه ی این مراسم،جلسه محرمانه‌ای ما بین تاج ، کفاشیان و شیخ سلمان رئیس AFC برگزار شد که محتوای جلسه پیرامون شرایط به وجود آمده در مورد احتمال عدم حضور بانوان تماشاچی در فینال لیگ قهرمانان آسیا در تهران بود.تاج با شرح وضعیت موجود در ایران از رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست حمایت کرد.گویا این بار فیفا به شدت پیگیر این مسئله شده و موضوع حضور یا عدم حضور بانوان در ورزشگاه را زیر نظر گرفته است . شیخ سلمان هم در این جلسه قول مساعد داد تا به صورت ویژه در این باره با اینفانتینو صحبت کند.

 

3

captcha
تازه ها
بیشتر