فوتبال ایران / شناسه خبر: 88145 / تاریخ انتشار : 1397/8/6 15:57
|
گلزنی ابراهیمی باعث رجز خوانی ماچالا

بسته خبری لژیونرها/کاشته تماشایی گوچی

جدا از درخشش امید ابراهیمی و برد برایتون با جهانبخش بقیه لژیونرها هم در تیم هایشان به میدان رفتند.

ایران ورزشی آنلاین /شنبه شب هم برخی لژیونرهای ایرانی در تیم های خود به میدان رفتند .

گوچی گل زد

شنبه شب در هفته هفتم لیگ دسته‌اول قبرس تیم‌های آلکی و آپوئل به مصاف هم رفتند که این رویارویی با برئ 4 بر 2 آپوئل پایان یافت. استاورو (56) و بلامیر (77) زننده گل‌های تیم آلکی بودند. التماری (45)، رضا قوچان‌نژاد (48)، مورایس (89 پنالتی) و ناتل (90) برای تیم آپوئل گل زدند.گل قوچان نژاد با ضربه ایستگاهی فنی و نرم و اب پای چپ هنرمند این بازیکن به دست آمد. آپوئل با این پیروزی خارج از خانه 13 امتیازی شد و در رده سوم جدول 12 تیمی لیگ دسته‌اول قبرس باقی‌ماند.

حسینی فیکس،امیری 8 دقیقه

در هفته دهم سوپر لیگ ترکیه شنبه شب مصاف تیم‌های آنتالیااسپور و ترابزون‌اسپور با تساوی یک - یک پایان یافت.دوکارا در دقیقه 15 برای تیم آنتالیااسپور گل زد و گل تساوی‌بخش ترابزون‌اسپورهم در دقیقه 28 توسط یلماز از روی نقطه پنالتی حاصل شد.مجید حسینی90 دقیقه در ترکیب ترابزون‌اسپور بازی کرد اما وحید امیری از دقیقه 82 در ترکیب تیمش قرار گرفت.در جدول رده‌بندی 18 تیمی سوپر لیگ ترکیه تیم ترابزون‌اسپور با 15 امتیاز پنجم است.

کاوه فقط دو دقیقه

از ساعت ۲۲ شنبه شب  کلوب بروژ در ورزشگاه استاین مهمان تیم رده هفتمی سنت‌ترویدن بود.یاران رضایی با گل دقیقه ۱۸ دایچی کامادا ژاپنی عقب افتادند، اما در ادامه موفق شدند دو گل بزنند؛ در دقیقه ۷۸ ماتس ریتس به اشتباه دروازه کلوب بروژ را باز کرد تا آنها در این دیدار خارج از خانه به تساوی ۲ بر ۲ برسند و ۲۷ امتیازی شده و با دو امتیاز کمتر و یک مسابقه بیشتر از خنک صدرنشین در رده دوم جدول ژوپیر لیگ بلژیک قرار بگیرند.کاوه رضایی هم از دقیقه ۸۸ به زمین رفت.

رجزخوانی ماچالا

میلان ماچالا سرمربی مشهور الاهلی قطر که تا آستانه اخراج پیش رفت حالا بعد از برد درخشان قابل الدس زجخوانی می کند.مربی ابراهیمی و خانزاده در الاهلی می گوید:«حالا وقت آن رسیده که بپرسم تماشاگران ما کجا هستند؟ آنها که همیشه انتقاد می‌کردند و از من می‌خواستند استعفا کنم چرا این روزها به ورزشگاه نمی‌آیند؟ ما ترکیب خودمان را پیدا کرده‌ایم و در مسیر درستی قرار داریم اما آنها را نمی‌بینم.»

3-350

 

  

captcha
تازه ها
بیشتر