فوتبال ایران / شناسه خبر: 88062 / تاریخ انتشار : 1397/8/5 15:42
|
قائمشهری‌ها از تمام سهمیه خود در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل استفاده می‌کنند

خانه تکانی سنگین در انتظار نساجی

نساجی قصد دارد در نقل و انتقالات زمستانی از تمام سهمیه‌های خود استفاده کند و با این حساب در نیم فصل دوم شاهد تغییراتی اساسی در این تیم خواهیم بود.

ایران ورزشی آنلاین / فهمیدن نارضایتی جواد نکونام از خیلی از بازیکنان نساجی، کار سختی نیست. او حالا در مصاحبه‌هایش هم می‌گوید که خیلی از بازیکنان ناکارآمد تیم، در نقل و انتقالات نیم فصل از تیم جدا خواهند شد. خیلی از بازیکنان نیمکت نشین نساجی مازندران ظاهراً در میان گزینه‌های مازاد نکونام خواهند بود. هرچند که گفته می‌شود او در همین رابطه به محمد عباس‌زاده هم هشدارهای لازم را داده که اگر تغییر مثبتی در عملکردش ایجاد نکند، وارد لیست مازاد می‌شود.

خلاصه اینکه نساجی قصد دارد در نقل و انتقالات زمستانی از تمام سهمیه‌های خود استفاده کند و با این حساب در نیم فصل دوم شاهد تغییراتی اساسی در این تیم خواهیم بود. جواد نکونام که فصل گذشته با نتایج شگفت‌انگیز خود هواداران نساجی را شگفت‌زده کرده بود، حالا برای تداوم بخشیدن به این رضایت، چاره‌ای ندارد جز اینکه تیمش را در نیم فصل دوم تقویت کند.

البته هنوز اسمی از فهرست خروجی نکونام مطرح نشده، اما به نظر می‌رسد بازیکنانی که از اول فصل کم به بازی گرفته شده و یا اصلا بازی نکردند اولین گزینه‌ها برای جدایی از نساجی در نیم‌فصل باشند.

180 - 9

captcha
تازه ها
بیشتر