فوتبال ایران / شناسه خبر: 88012 / تاریخ انتشار : 1397/8/4 18:39
|
امیدواری به آماده شدن به موقع ورزشگاه آزادی برای فینال آسیا

وزیر ورزش: شخصا پیگیری می‌کنم

وزیر ورزش گفته ورزشگاه آزادی سرمایه ملی ماست و بخش‌های مختلف آن در دست مرمت و بازسازی است و ان‌شاالله برای بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا آماده می شود.

ایران ورزشی آنلاین / عصر جمعه آنهایی که به ورزشگاه آزادی رفتند تا بازی استقلال – ساهان را ببینند با تماشای وی آی پی خالی از صندلی تعجب کردند.این بخشی از پروسه بازسازی ورزشگاه آزادی برای فینال لیگ قهرمانان آسیاست و قرار شده وی آی پی مبله شود تا با جایگاه های دیگر تفاوت داشته باشد.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در آخرین مصاحبه اش در مورد بازسازی استادیوم آزادی گفته:«با وجود عدم رسیدگی در سال‌های گذشته مساله بازسازی این ورزشگاه ملی ازچند ماه گذشته آغاز شد و مدیر عامل شرکت توسعه مامور اجرای آن است ضمن اینکه شخصا روند بازسازی و اقدامات صورت گرفته را پیگیری می کنم.ورزشگاه آزادی سرمایه ملی ماست و بخش‌های مختلف آن در دست مرمت و بازسازی است و ان‌شاالله برای بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا آماده می شود.»

ابوالفضل روغنی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هم گفته:«خوشبختانه ایرادات وارده بزرگ نیست و با بودجه‌ای مناسب و همتی بزرگ می‌شود این ایرادات را برطرف کرد. به قول معروف برای رفع ایرادات به یک یاعلی (ع) نیاز است.»

3-165

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر