فوتبال ایران / شناسه خبر: 87708 / تاریخ انتشار : 1397/7/30 15:29
|

گلایه از داوری به ژاوی هم رسید/ هنوز به آن پنالتی بدبینم!

ژاوی می‌گوید: «در بازی رفت آنقدر حواس‌مان به گل زدن بود که دفاع کردن را در دقایق پایانی کاملا فراموش کردیم و به همین خاطر هم گل خوردیم.»

ایران ورزشی آنلاین / حضور ژاوی در ایران برای رویارویی با پرسپولیس در بازی برگشت نیمه نهایی، چهارمین سفر او در سه سال اخیر به حساب می‌آید. سفرهایی که حالا این ستاره اسپانیایی را در مواجهه با هواداران ایرانی‌اش راحت‌تر کرده است. او بیش از سه سال است که از بارسلونا به السد آمده است و آن طور که به نظر می رسد حداقل تا جام جهانی 2022 که قرار است در قطر برگزار شود او در این کشور ماندگار خواهد شد و حتی این فرضیه وجود دارد که او سرمربی تیم ملی قطر در جام جهانی باشد.

او از زمانی حضورش در قطر شاید بیشتر از هرکشور دیگری به ایران سفر کرده است و حالا دوستانی ایرانی هم دارد که پیش از بازی برگشت مقابل پرسپولیس در گفت و گو با دوستانش می‌گوید: «من هنوز به آن پنالتی بدبین هستم.» و بعد هم می‌خندد تا هم حرفش را زده باشد و هم اطرافیان از او به دل نگیرند.

وقتی این اظهارنظر ژاوی با واکنش دوستان ایرانی‌اش مواجه می‌شود و همه می‌گویند که خطا روی خط هجده قدم انجام شده بود، او پاسخ می‌دهد: «من آن صحنه را دیگر ندیدم. اگر روی خط باشد پنالتی است و داور تصمیم درستی گرفته است.»

البته ژاوی تمرکز زیادی که بازیکنان السد روی حمله داشتند را هم دلیل اصلی گل خوردن این تیم می‌داند: «در بازی رفت آنقدر حواس‌مان به گل زدن بود که دفاع کردن را در دقایق پایانی کاملا فراموش کردیم و به همین خاطر هم گل خوردیم.»

 

2 – 220

captcha
تازه ها
بیشتر