فوتبال ایران / شناسه خبر: 87600 / تاریخ انتشار : 1397/7/28 18:44
|

هشدار مالک نساجی/ یکی دو بازی دیگر، می‌روم

مالک باشگاه نساجی می‌گوید: «اکنون هم می‌گویم، من دیگر نیستم اما دلم که با تیم نساجی است. من یک یا دو بازی بیشتر در نساجی نخواهم بود، چرا که بیشتر از این کشش ندارم.»

ایران ورزشی آنلاین / بی توجهی مسوولان فوتبالی قائمشهر به مشکلات باشگاه نساجی و فشاری که مالک باشگاه در شرایط اقتصادی فعلی بابت هزینه‌های باشگاه متحمل می‌شود، فرهاد صنیعی‌فر را به جایی رسانده که حرف از رفتن می‌زند. به خصوص حالا که اشتباهات داوری هم امتیازهای زیادی را از نساجی گرفته و شرایط این تیم را سخت کرده است.

فرهاد صنیعی فرد در این رابطه می‌گوید: « واقعاً داوران در چند بازی اخیر بسیار ما را اذیت کرده‌اند. فدراسیون باید نظارت ویژه‌ای داشته باشد و این موضوع را بررسی کند. آقای اصفهانیان باید نظارت بیشتری کند،‌ شاید هم بنده خدا نمی‌تواند این حجم از کار را انجام دهد، اما ما که نباید تاوان آن را بدهیم و ضرر کنیم. ما به سختی هزینه تیم را می‌دهیم.»

او از سختی‌های کار در این شرایط اقتصادی توضیح می‌دهد: « در این شرایط اقتصادی واقعاً اداره باشگاه دشوار است. همین الان نیاز به دو بازیکن داریم، اما به خاطر شرایط اقتصادی نمی‌توانیم آنها را جذب کنیم. با این وضعیت نمی‌شود که داور هر بازی بیاید و امتیازات را از ما بگیرد، همین یک امتیاز دیدار مقابل سپاهان در پایان فصل می‌تواند به ما کمک کند. در هر صورت شرایط همین است و من هم با این وضعیت واقعاً خسته شده‌ام. از آن طرف هم مسئولان استان نه به ما کمکی می‌کنند و نه زمینی در اختیارمان قرار می‌دهند و بعد هم مدعی هستند که چرا تیم را به تهران برده‌اید.»

او اواتیماتوم خود را این‌طور مطرح می‌کند: « من واقعاً نمی‌دانم چه بگویم. تا الان هم به عشق مردم ایستاده‌ام، وگرنه یک لحظه هم نمی‌ماندم. اکنون هم می‌گویم، من دیگر نیستم اما دلم که با تیم نساجی است. من یک یا دو بازی بیشتر در نساجی نخواهم بود، چرا که بیشتر از این کشش ندارم.»

مالک باشگاه نساجی در پاسخ به این پرسش که آیا قصد دارد در نیم‌فصل باشگاه نساجی را به مالک جدید واگذار کند، می‌گوید: «اگر کسی باشد و بتواند مسئولیت باشگاه را بر عهده بگیرد به او واگذار می‌کنم، در غیر این‌صورت تیم را به مردم هبه خواهم کرد.»

 

310 - 11

captcha
تازه ها
بیشتر