فوتبال ایران / شناسه خبر: 87455 / تاریخ انتشار : 1397/7/27 15:50
|
دلیل نیمکت نشینی بال ایرانی از زبان مازو

انتقاد سرمربی شارلوا / قلی‌زاده زبان یاد نگرفته!

زمانی که فصل را شروع کردیم او یکی از بازیکنانی بود که می‌توانست در قالب یک مهاجم تکامل یابد. در این زمان بازیکنان دیگری نیز به شارلوا اضافه شدند.

ایران ورزشی آنلاین /سایت والفوت بلژیک گزارش داد باشگاه شارلوا پس از نمایش موفقیت‌آمیز کاوه رضایی تصمیم گرفت گزینه‌های ایرانی را رها نکند و تابستان سال جاری میلادی علی قلی‌زاده و امید نورافکن را با انتظارهای زیاد به خدمت گرفت.در این میان علی قلی‌زاده در بازی‌های اخیر شارلوا بیشتر نیمکت‌نشین بود و به عنوان بازیکن ذخیره وارد میدان شد.فلیسه مازو، سرمربی شارلوا درباره نیمکت‌نشینی قلی‌زاده گفت:«زمانی که فصل را شروع کردیم او یکی از بازیکنانی بود که می‌توانست در قالب یک مهاجم تکامل یابد.در این زمان بازیکنان دیگری نیز به شارلوا اضافه شدند.زمانی که سطح بازی‌ها بالا می‌رود کمتر می‌توانیم اشتباهات از سوی بازیکنان را ببخشیم.»

وی سپس با اشاره به پذیرش چارچوب‌های فنی شارلوا از سوی علی قلی‌زاده گفت:«این باید بخشی از پیشرفت علی قلی‌زاده باشد که به ناچار طول خواهد کشید. همچنین او به عنوان یک مهاجم راست ارتباط زبانی خوبی با دیگر بازیکنان ندارد.قلی‌زاده هنوز نمی‌تواند به خوبی زبان انگلیسی یا فرانسوی را صحبت کند.»

3-165

captcha
تازه ها
بیشتر