فوتبال ایران / شناسه خبر: 87418 / تاریخ انتشار : 1397/7/25 19:34
|

ایران ورزشی آنلاین / امیرحسین صاقی، مدافع اسبق استقلال در خصوص پیشنهاداتش اینطور حرف می زند:« من اول فصل پیشنهاد داشتم اما چون درگیری کاری ام زیاد بود باید در تهران می ماندم و ترجیح دادم یک نیم فصل بیرون باشم. در این بین قرار بود کلاس های مربیگری B آسیا شهریور برگزار شود ولی با بدقولی فدراسیون فوتبال به تعویق افتاد و برنامه من به هم ریخت. صد در صد بر می گردم و دارم تمرین می کنم.  پیشنهاد دارم درحال تمرین کردن با تیم اکسین  هستم.  چون اکسین در تهران بود در کنار آنها تمرین می کنم و آقای کمالوند هم منت سر من گذاشتند و اجازه دادند با آنها تمرین کنم . اکسین تیم خیلی خوبی است که امکانات خوبی دارد. انشالله تا نیم فصل تصمیم نهایی ام را می گیرم.»

 صادقی در مورد انتقادهای هادی طباطبایی از استقلال که باعث جنجال شده است هم می گوید:« من نمی دانم چه شده است و به هادی طباطبایی به عنوان بزرگترم احترام می گذارم. من اصلا از این موضوع خبر ندارم، نه جایگاهی دارم و  نه وجهه ای دارم که در مورد فرد بزرگی مثل هادی طباطبایی صحبت کنم. فقط می گویم اگر انتقادی است  باید با کدخدا منشی حلش کنیم. من می گویم شرایط استقلال سخت است و اگر کسی می خواهد انتقاد  کند در باشگاه استقلال بنشینند و دور از خبرنگاران و رسانه ها انتقاد کنند. همه غمخوار استقلال هستند ولی استقلال در برهه حساسی قرار گرفته است. من اعتقاد دارم اگر قرار است خوبی یا بدی در کار باشد باید بازیکنان قدیمی استقلال در باشگاه جمع بشویم و نظر بدهیم. فوقش دعوا می شود ولی حداقل از یک خانواده هستیم و اخبارش به بیرون درز پیدا نمی کند. هادی قصد کمک دارد و استقلال اگر نتیجه نگیرد به بازیکنان و قدیمی های تیم  خرده گرفته می شود. مطمئنا او هم دوست دارد استقلال نتیجه بگیرد.»

مدافع سابق استقلال در مورد نتایج ضعیف این فصل استقلال معتقد است:« پرسپولیس در این سال ها ریزش نداشته است و ساختار این تیم حفظ شده است  ولی استقلال شرایط خوبی در جذب بازیکن ندارد. آقای قلعه نویی یا آقای فتح الله زاده اگر موفق می شدند، به این خاطر بود که چند سال بودند و برنامه ریزی می کردند ولی الان مدیریت استقلال آسانسوری شده است و کسی نمی تواند برنامه های خود را برای طولانی مدت پیاده کند. الان همه نتیجه گرا شده اند و ثبات جایی در مدیریت باشگاه استقلال ندارد. دقیقا بهترین بازیکنان فصل گذشته استقلال از این تیم جدا شدند. اسماعیلی بهترین بازیکن این فصل استقلال است ولی نمی تواند تنهایی بار این تیم  را بر دارد. روزی گفتم استقلال کمبود بازیکن دارد و همه پرسپولیسی ها خرده گرفتند ولی خودشان دیدند چطور به مراحل پایانی لیگ قهرمانان آسیا رفتند . اگر می گویم پرسپولیس بازیکن دارد چون 3 سال است در کنار هم بازی می کنند و از بازیکن جوان و با تجربه شرایط این تیم را به خوبی درک کرده اند . اما بازیکنان نیمکت نشین استقلال اصلا تجربه بازی در این تیم را ندارند و خودتان می بینید شلاق این تیم به تن شان نخورده است. بازیکنان جدید استقلال خوب هستند ولی در استقلال همه موفقیت می خواهند و شما زمان زیادی برای موفق شدن ندارید.»

یک

captcha
تازه ها
بیشتر