فوتبال ایران / شناسه خبر: 87414 / تاریخ انتشار : 1397/7/25 18:42
|

وحید هاشمیان معتقد است تیم ملی در دیدار برابر بولیوی نسبت به جام جهانی تغییر سبک داده بود.

مهاجم سابق بایرن گفت: «بعد از این که فوتبالم را کنار گذاشتم این اولین بازی بود که در ورزشگاه آزادی دیدار ایران را تماشا می‌کردم و خیلی برایم لذت‌بخش بود. تیم‌ ‌ملی در نیمه اول نسبت به بولیوی برتری داشت. کارهای ترکیبی مهاجمان ما بهتر شده بود و به وجود آمدن شانس گل روی دروازه حریف بیشتر از قبل بود. هم از کناره‌ها و هم از عمق، حملات خوبی انجام دادیم. البته زمانی که از کناره‌ها حمله می‌کردیم با تعداد کم نفرات مواجه بودیم. نیمه دوم را با تغییرات زیادی آغاز کردیم که روی عملکرد تیم تاثیر گذاشت. البته بازی‌های تدارکاتی برای همین است که بازیکنان را محک بزنیم.»

هاشمیان اضافه کرد: «سبک بازی تیم ملی نسبت به جام جهانی تغییر کرده بود. موقعیت‌های گلی که در این دیدار به دست آوردیم و کارهای ترکیبی که مهاجمان ما انجام دادند نسبت به جام جهانی بیشتر شده بود. آقای کی‌روش مربی بین‌المللی و با تجربه‌ای هستند و قطعا سبک بازی که برای جام جهانی با وجود تیم‌هایی همچون پرتغال، اسپانیا و مراکش در نظر گرفته بودند منطقی بود و باید دفاعی بازی می‌کرد اما در جام ملت‌های آسیا به دلیل این که ایران تیم برتری است می‌تواند هجومی‌تر بازی کند. در بازی برابر بولیوی این موضوع با توجه به موقعیت گلی که برای ایران به وجود آمده بود کاملا مشهود بود.»

او درباره بخت قهرمانی تیم ملی در جام ملت‌های آسیا گفت: «طبیعتا ایران یکی از شانس‌های قهرمانی در آسیا است اما با توجه به عملکردی که ژاپن در جام جهانی داشت فکر می‌کنم این تیم هم بسیار خوب است. من ایران و ژاپن را شانس قهرمانی می‌دانم اما فراموش نکنید در سال ۲۰۰۷ تیم عراق در عین ناباوری و در حالی که لیگی نداشت قهرمان شد و به همین خاطر می‌خواهم بگویم پدیده‌ها و حوادث هم وجود دارد اما من روی ایران و ژاپن برای قهرمانی حساب می‌کنم.»

هاشمیان در پایان درباره بازی برگشت پرسپولیس با السد هم گفت: «وقتی بازی با السد را دیدم، واقعا خوشحال شدم که پرسپولیس با وجود مشکلات مختلف بازی را برد. بازی برگشت را نباید فراموش کرد. ان‌شاء‌الله که بعد از پیروزی برابر السد در تهران راهی فینال شویم.»

12

captcha
تازه ها
بیشتر