فوتبال ایران / شناسه خبر: 87406 / تاریخ انتشار : 1397/7/25 17:56
|

ایران ورزشی آنلاین / اعضای کانون مربیان فوتبال چهارشنبه جلسه‌ای با وزیر ورزش و جوانان و رییس فدراسیون فوتبال برگزار کردند. تعدادی از اعضای کانون مربیان فوتبال از جمله پرویز مظلومی، حسین فرکی، نیما نکیسا، محمود یاوری و بهمن فروتن در جلسه‌ای با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان و همچنین مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال شرکت و درخواست‌هایشان را مطرح کردند. حسین فرکی در این جلسه گفت: «از وزیر ورزش و جوانان می‌خواهم باشگاه‌های ریشه‌دار را احیا کند. امروز تیم‌های سازنده پاس و نفت کجا هستند؟ تقاضای من این است که زمینه‌ای ایجاد کنید تا فوتبال کشور از تجربه ما بهره‌مند شود.»

محمود یاوری پیشکسوت فوتبال ایران هم در این نشست گفت: «همین که آقای سلطانی‌فر تمام اعضا را به اسم می‌شناسد و به برنامه‌های کانون اهمیت می‌دهد نشانه بسیار خوبی است. از وزیر می‌خواهیم کانون و تجربه‌های اعضای آن را بازوی فکری خود بداند.»

پرویز مظلومی دیگر مربی حاضر در جلسه هم اینچنین صحبت کرد: «مربیان و بزرگان ذخایر فوتبال ایران هستند. الان ارتباط بهتری را برای حمایت از تیم‌های ملی و ساختار فوتبال نیاز داریم. وزیر برای فوتبال وقت می‌گذارد و این موضوع مهمی است.»

بهمن فروتن کارشناس فوتبال ایران هم به نکات مهمی اشاره کرد: «مربیان نباید در ورزش و فوتبال کشور غریبه باشند خوشحالم که در دوره جدید وزارتخانه، کانون و مربیان را به رسمیت می‌شناسد و اینجا خانه ماست. ما منتقد دلسوز فدراسیون هستیم و خوشحالم اینجا گوش شنوایی هست.»

نادر فریادشیران هم به تمجید از توجه وزیر ورزش پرداخت و گفت: «مسعود سلطانی‌فر فوتبال را می‌شناسد و می‌فهمد. این موضوع مربوط به امروز نیست. فدراسیون فوتبال بایستی کانون و اعضای آن را از خود بداند و به انتقادات آنها توجه کند.»

نیما نکیسا هم که در این جلسه حضور داشت، به نکات دیگری اشاره کرد: «فدراسیون فوتبال با حضور تاج به جوانان اهمیت داد و سیاست خوبی را در پیش گرفته. زمینه حضور مربیان جوان را ایجاد کرده و خوشحالم وزارت ورزش و جوانان به المپیادها و پرورش نوجوانان و جوانان اهمیت می‌دهد.»

310-11

captcha
تازه ها
بیشتر