ورزش جهان / شناسه خبر: 87268 / تاریخ انتشار : 1397/7/24 01:12
|

دوشنبه شب در ورزشگاه بتیس انگلیس به یکی از بزرگترین بردهای سال‌های اخیرش رسید و توانست اسپانیا را در لیگ ملت‌های اروپا با نتیجه سه بر دو شکست دهد.

انگلیس در نیمه اول نمایشی توفانی داشت و در 22 دقیقه (از دقیقه 16 تا 38) توانست سه بار دروازه میزبان را باز کند. ستاره انگلیس در این دقایق استرلینگ بود که دو گل زد و رشفورد زننده گل دیگر تیمش بود. هری کین هرچند برای هفتمین بازی متوالی در تیم ملی گلی نزد، ولی روی گل‌ها نقش پررنگی داشت و سازنده دو گل بود.

البته اسپانیا دراین بازی بیکار نبود و از دقیقه سوم فرصت‌های خوبی روی دروازه انگلیس داشت، ولی بازیکنان این تیم در زدن ضربات آخر بی‌دقت بودند. حملات اسپانیا در نیمه اول بی‌نتیجه بود، ولی آلکاسر، مهاجم آماده این روزهای فوتبال اروپا در دقیقه 59 با ضربه سر دروازه را باز کرد. حملات بعدی اسپانیا نتیجه نداد تا اینکه در آخرین ثانیه‌های وقت تلف‌شده راموس روی یک ضربه سر دیگر گل دوم را زد، ولی دیگر کار از کار گذشته بود و اولین شکست لوئیز انریکه روی نیمکت این تیم رقم خورد. این اولین برد انگلیس در خاک اسپانیا از سال 1987 به بعد محسوب می‌شود و این تیم را در گروه A4 چهار امتیازی کرد.

در این گروه اسپانیا با 6 امتیاز بخت اول صعود است و انگلیس که در رده دوم ایستاده هنوز فرصت دارد بالاتر از تیم انریکه بایستد.

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر