فوتبال ایران / شناسه خبر: 87241 / تاریخ انتشار : 1397/7/23 17:25
|
دوری دوماهه پورعلی‌گنجی و تمجید کی‌روش از حسینی

شایعه در تیم ملی: بازگشت سیدجلال

همه می‌دانند که جلال حسینی همچنان امیدوار است به تیم ملی دعوت شود. بخصوص حالا که کی‌روش از او کلی تمجید کرده و مدعی شده درهای تیم ملی به روی کاپیتان پرسپولیس باز است.

ایران ورزشی آنلاین /وقتی جلال حسینی در آستانه جام جهانی 2018 از تیم ملی خط خورد و کارلوس کی‌روش قلم قرمز روی نام کاپیتان پرسپولیس کشید، همه ما منتظر واکنش تند شماره 4 تیم ملی بودیم. با خودمان فکر می‌کردیم حسینی چه حرف‌هایی می‌زند،چه غوغایی به پا می‌کند و کی‌روش چه جوابی به او می‌دهد. این اتفاق، نه بعد از خط خوردن حسینی و نه وقتی تیم ملی از جام جهانی برگشت، هرگز رخ نداد. کاپیتان پرسپولیس، هیچ‌گاه علیه کی‌روش و تیم ملی حرفی نزد تا همچنان برای بازگشت شانس داشته باشد.

بعد از گذشت چند ماه از ماجرای خط خوردن حسینی و البته اختلاف‌هایی که در این مدت میان پرسپولیس و تیم ملی به‌وجود آمد، این بار منتظر واکنش جلال حسینی در برنامه نود نشستیم. جایی که او می‌توانست حرف‌های تندی به زبان بیاورد اما باز هم خبری از انتقادی که متوجه کی روش شود، نبود. حسینی فقط از پرسپولیس حرف زد و تنهایی‌اش، بدون اینکه حتی یک بار علیه کی‌روش موضع و او را به باد انتقاد بگیرد.

به حرف‌های جدید کارلوس کی‌روش توجه کنید. حرف‌هایی که او در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با بولیوی به زبان آورده. حرف‌هایی که بخشی از آن مربوط به جلال حسینی و تمجید سرمربی تیم ملی از اوست: «اگر برای من مقدور بود به جای 23 بازیکن 46 بازیکن انتخاب می‌کردم. وقتی من مجبور هستم 23 نفر انتخاب کنم، برخی‌ها بیرون می‌مانند ولی این موضوع به هیچ عنوان نشانه احترام کمتر نیست. می‌خواهم در مورد بازیکنی حرف بزنم که تصویرش بالای سر من است(سید جلال حسینی). او 7 سال و نیم تاریخ‌سازی کرده است، من در یک لحظه حس کردم برخی دیگر از بازیکنان گزینه‌های من هستند ولی هیچکس تصمیم نگرفته او را کنار بگذارد یا به او بی احترامی کند. هر لحظه اگر احتیاج باشد، درهای تیم ملی به روی بازیکنی مثل سید جلال همیشه باز است. بخصوص با جایگاهی که این بازیکن دارد. البته ما باید به آینده هم فکر کنیم، اگر رو به جلو فکر نمی‌کردم الان سردار در تیم ملی نبود و علی دایی اینجا کنار من نشسته و در تیم ملی حضور داشت. فوتبال همین است، بازیکنان می‌آیند و می‌روند. خود حسینی در برنامه نود اعلام کرد که باید به این تصمیم‌ها احترام گذاشته شود. هیچ‌کس نمی‌تواند جایگاه بازیکنی بزرگ مثل حسینی را تضعیف کند، زیرا او یکی از بهترین بازیکنان من طی سال‌های اخیر بوده است. نه تنها او همیشه یک جایگاه در تیم ملی دارد بلکه حسینی بخشی خاص از قلب من را تسخیر کرده است. چون او شماره 4 می‌پوشید و من با ایران به چهارمین جام جهانی‌ام رسیدم. شما این را نمی‌دانید ولی بعد از بازی صعود من پیراهن شماره 4 را از او گرفتم تا به یادگار نگه دارم.»

درهای باز تیم ملی به روی حسینی را کنار آسیب‌دیدگی مرتضی پورعلی‌گنجی و دوری دو ماهه او از تیم ملی بگذارید تا به کدهایی برسید. شاید کارلوس کی‌روش، وقتی دیده حسینی علیه‌اش مصاحبه نکرده و حرفی نزده، از تصمیم قبلی خود صرف‌نظر کند و نام کاپیتان پرسپولیس را در فهرست بعدی خود بنویسد.

رابطه کی‌روش- جلال حسینی همچنان حسنه است. شاید خط خوردن از تیم ملی و محرومیت از دومین جام جهانی، همچنان حسینی را آزار بدهد اما همه می‌دانند که او همچنان امیدوار است به تیم ملی دعوت شود. بخصوص حالا که کی‌روش از او کلی تمجید کرده و مدعی شده درهای تیم ملی به روی کاپیتان پرسپولیس باز است. اگر در روزهای آینده و اردوی آبان‌ماه، اتفاق جدیدی رخ داد هرگز تعجب نکنید. جلال حسینی هم مانند وریا غفوری می‌تواند به تیم ملی برگردد و دوباره پیراهن شماره 4 را بپوشد. دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد. 

 

12

 

12

captcha
تازه ها
بیشتر