ورزش جهان / شناسه خبر: 87184 / تاریخ انتشار : 1397/7/23 05:00
|

هری کین، کاپیتان تیم ملی انگلیس بر این باور است که هنوز در بهترین فرم خود به سر می‌برد. او گفته به این دلیل فرمش را زیر سوال می‌برند که در فصل‌‌های اخیر بسیار عالی کار کرده است. کین شش بازی است که در تیم ملی انگلیس گل نمی‌زند. او آخرین بار در یک‌هشتم نهایی جام جهانی برابر کلمبیا گل‌زنی کرد و در بازی اخیر برابر کرواسی در لیگ ملت‌های اروپا هم ناکام بود.

این بازیکن 25ساله در این فصل پنج گل در لیگ برتر برای تاتنهام به ثمر رسانده و به دنبال این است که برای پنجمین فصل پیاپی، بیش از 20 گل بزند. کین گفته که عملکردش ضعیف نشده است: «پس از جام جهانی اوضاع دشوار شد. من زیاد استراحت نکردم اما به نظرم به‌خوبی توانستم با شرایط کنار بیایم. من آماده هستم و سالم مانده‌ام. این اولویت اصلی من در ابتدای فصل بود. حالا دارم اوضاع را بهتر می‌کنم و در زمستان عملکردی رو به جلو خواهم داشت. من یک استاندارد برای خودم وضع کرده‌ام و می‌خواهم که در هر بازی به آن استاندارد برسم. فکر نمی‌کنم که بازی من افت کرده باشد.

اما زمانی که استانداردها را بسیار بالا می‌برید، مانند کاری که من در چند سال گذشته انجام داده‌ام، و سپس کمی پایین‌تر از استاندارد کار می‌کنید، مردم شروع به حرف زدن درباره شما می‌کنند اما فوتبال همین است.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر