فوتبال ایران / شناسه خبر: 87097 / تاریخ انتشار : 1397/7/21 18:39
|
از کادر فنی امید بپرسید ما را به پک راه دادند یا نه

جواب استیلی به کی‌روش: با هزینه شخصی رفتم روسیه

قبلا هم نامه زدیم که نامه‌اش موجود است اما پاسخی به ما ندادند. این نامه را به فدراسیون فوتبال زدیم. زمانی که می‌خواستیم به کمپ برویم قفل بود.

ایران ورزشی آنلاین /حمید استیلی در حاشیه تمرین تیم امید در جمع خبرنگاران در مورد حضورش در روسیه و جام جهانی گفت:«با هزینه شخصی به سفر رفته‌ام و خانواده‌آم را هم برده بودم و یک ریال از فدراسیون پول نگرفتم.»

وی در مورد اینکه تیم امید به پک رفته یا نه و اینکه کی روش گفته نمی‌خواهد این پک را در داخل جیبش بگذارد، گفت:«بپرسید از اعضای کادرفنی که ما را به پک راه دادند یا نه؟ خیلی خوب است که تیم جوانان و نوجوانان هم تمرین کنند.همه ما زیر مجموعه فدراسیون هستیم.سه زمین تمرین عوض کردیم. خیریه عمل، کارگران واینجا تا حاشیه ای پیش نیاید.در مورد پک از ما سوال کردند گفتیم به این مرکز نرفته‌ایم. نامه زده‌ایم ببینیم که اجازه استفاده می‌دهند یا نه. قبلا هم نامه زدیم که نامه اش موجود است اما پاسخی به ما ندادند.این نامه را به فدراسیون فوتبال زدیم.زمانی که می‌خواستیم به کمپ برویم قفل بود.الان تیم ملی بازی دارد و دنبال مشکل سازی برای تیم ملی نیستیم اما از کادرفنی ما بپرسید که ما را به پک راه دادند؟!»

1

captcha
تازه ها
بیشتر