فوتبال ایران / شناسه خبر: 87084 / تاریخ انتشار : 1397/7/21 17:49
|
تیم‌های دیگر روی ساختمان پرامکانات کمپ را ندیده‌اند

بی‌خبری کرانچار از داشتن اتاق در پک

تیم نوجوانان که اخیرا درگیر بازی های مسابقات قهرمانی آسیا بوده مثل تیم امید تنها یکی دو بار از استخر این مجموعه استفاده کرده و بازیکنان این تیم هم مثل بازیکنان امید ساختمان پک را از نزدیک ندیده اند.

ایران ورزشی آنلاین /بعد از بالا گرفتن دعوای تیم امید با تیم بزرگسالان درباره استفاده از امکانات پک خیلی از اعضای کادر فنی دیگر تیم های ملی حاضر به مصاحبه در این باره نیستند چرا که اگر صحبتی در خلاف سیاست‌های کی‌روش داشته باشند ممکن است جایگاه خود را از دست بدهند.

گفته می شود تیم نوجوانان که اخیرا درگیر بازی های مسابقات قهرمانی آسیا بوده مثل تیم امید تنها یکی دو بار از استخر این مجموعه استفاده کرده و بازیکنان این تیم هم مثل بازیکنان تیم امید ساختمان پک را از نزدیک ندیده اند.البته منظور استفاده از امکانات داخل ساختمان است.

جالب اینکه هنوز اتاق هایی که مربوط به مربیان دیگر تیم های ملی است تجهیز نشده و مربیان استفاده ای از این اتاق ها نداشته اند.این در حالی است که حسینی مدیر رسانه ای تیم ملی مدعی شده استیلی و کارنچار در این ساختمان اتفاق دارند.کرانچار هم در واکنش به این حرف گفته:«من در واقع به وسیله همین مصاحبه مدیر رسانه‌ای تیم ملی مطلع شدم که چنین اتاقی برای من در نظر گرفته شده است.قبل از آن من فقط یادم می‌آید یک بار در خردادماه می‌خواستم به همراه دوستانم از مجموعه پِک بازدید داشته باشم که به ما گفته شد مجموعه در حال بازسازی و تعمیر است.این تنها فرصتی بود که ما به آن مجموعه مراجعه کردیم اما کسی نگفت اتاقی برای ما در نظر گرفته شده است تا اینکه از مصاحبه مدیر رسانه‌ای تیم ملی این موضوع را مطلع شدم. تا الان هم ما قبل از بازی‌های آسیایی تا زمانی که در کمپ تیم ملی و هتل آکادمی حضور داشتیم بسیار از وضعیت راضی بودیم و امکانات برای ما فراهم بود.الان هم طبیعتا روزهای فیفا است و تیم ملی بزرگسالان به تیم امید اولویت دارد.اگرچه ما هم دقیقا در همان تاریخ‌ها قرار است اردو داشته باشیم.»

ساختمان پک درون خود امکانات به روزی برای تمرین در داخل سالن و هم چنین تمرینات بدنسازی دارد. مدیررسانه ای تیم ملی اخیرا گفته دیگر تیم های ملی می توانند از ساختمان پک با نامه ای که از قبل اعلام می کنند، استفاده کنند.

3-300

 

captcha
تازه ها
بیشتر