فوتبال ایران / شناسه خبر: 87083 / تاریخ انتشار : 1397/7/21 17:39
|
همه نگاه‌ها به شوخی‌های بیرانوند - آزمون

آوارگی تمام شد / تیم ملی به خانه برگشت

سرانجام تیم ملی به کمپ برگشت و آوارگیگی اش تمام شد.این اتفاق در حالی که گفته شده بود زمین شماره 2 کمپ تا جام ملتها آماده نخواهد شد خبر خوبی بود.

ایران ورزشی آنلاین /تمرین امروز تیم ملی در آکادمی تیم های ملی در شرایطی برگزار شد که پیش از شروع تمرین،از زمین شماره دو کمپ تیم‌های ملی که به تازگی آماده بهره‌برداری شده رونمایی شد.پیش از شروع تمرین، ملی‌پوشان با گرفتن عکس تیمی و با لباس‌های یکدست قرمزرنگ در این زمین به نوعی افتتاحیه چمن این کمپ را جشن گرفتند.

اشکان دژاگه و مسعود شجاعی در عکس تیمی حضور داشتند اما به هنگام تمرین تاکتیکی به ساختمان پک رفتند.مهدی تاج هم پیش از شروع تمرین در کمپ حاضر شد و با کی‌روش و سایر ملی‌پوشان صحبت کرد.تاج همچنین بعد از مصاحبه کی‌روش با خبرنگاران، حدود ۵۰ دقیقه با سرمربی پرتغالی تیم ملی صحبت کرد و تمرین زیرنظر اوسیانو و مک‌درمورت برگزار شد.

در حاشیه تمرین مثل یکی دو روز اخیر بیرانوند برخورد جالبی با آزمون داشت و شوخی‌های این دو نفر مورد توجه عکاسان قرار گرفت.

مفرح‌ترین بخش تمرین بازی آقاوسط با ضربات سر بود که بازیکنان در گروه‌های مختلف این مسابقه را انجام می‌دادند.در یکی از تیم‌ها بیرانوند،سیدحسین حسینی، قدوس،عابدزاده و محمدی حضور داشتند که بیرانوند بعد از پایان این مسابقه، شادی خود را از پیروزی همبازیانش پنهان نکرد و رو به دوربین عکاسان با همان حالت عکس یادگاری گرفت.

 در تمرین تاکتیکی هم آزمون و طارمی برخورد جالبی داشتند بدین ترتیب که طارمی بارها و بارها از آزمون توپ می‌خواست و او را مرتب صدا می‌کرد و سردار هم جواب می داد پاسی که می‌خواستی گرفتی؟

تمرین که تمام شد بیرانوند در قالب بازیکن تیم برنده رفتار جالبی با علی کریمی داشت و با حالت شوخی سر خود را به سمت سینه هافبک استقلال چسباند و او را به عقب می‌راند.کریمی هم که ذاتا بازیکنی آرام و سر به زیر است پاسخی به کری بیرانوند نداد و بلافاصله بین بازیکنان دیگر رفت.

3-270

captcha
تازه ها
بیشتر