فوتبال ایران / شناسه خبر: 87075 / تاریخ انتشار : 1397/7/21 19:02
|

ایران ورزشی آنلاین / مسعود تابش در خصوص شرایط سپاهان می گوید:« شرایط خوبی داریم و تیم در فرصت تعطیلات تمریناتش را به بهترین شکل دنبال می‌کند و آماده شروع دوباره بازی‌ها هستیم تا با قدرت راه را ادامه دهیم و پیش برویم.»

مدیرعامل سپاهان در مورد بازگشت رسول نویدکیا و بحث کاپیتانی سپاهان حرفهای دارد:« رسول نویدکیا از بازیکنان با تجربه ماست و دیروز مقابل پیکان بازی کرد و به مرز آمادگی رسیده است. در مورد کاپیتانی ما بازیکنان با تجربه زیادی داریم که می‌توانند کاپیتان باشند ولی اصلاً بحثی بین بازیکنان در مورد اینکه چه کسی کاپیتان باشد نداریم. از طرفی باید دید کدام بازیکن در زمین حضور دارد و در نهایت تصمیم گیرنده سرمربی است.»

تابش در مورد رفع کدورت‌ها با قلعه‌نویی معتقد است:« ما کدورتی با هم نداشتیم و رفقای قدیمی هستیم. یک خبرنگار در نشست خبری سوال بیجا پرسید که این دردسرها را درست کرد. وقتی خبرنگار می‌پرسد آیا به هر دو جام چشم دارید یا نه من چه بگویم؟ من هیچ کجا نگفتم باید قهرمان شویم و حتی قول سهمیه آسیا هم نگرفتم چه برسد به قهرمانی. من جزو مدیرانی هستم که خودم سابقه ورزشی دارم و این مسائل را می‌دانم ولی می‌خواهند با این سوالات سپاهان را به حاشیه ببرند در حالیکه ما اجازه نمی‌دهیم.»

570-11

captcha
تازه ها
بیشتر