فوتبال ایران / شناسه خبر: 87062 / تاریخ انتشار : 1397/7/21 17:10
|

بسته خبری پرسپولیس/ داوران چینی و عمانی برای فینال لیگ قهرمانان

شبکه الکاس قطر ادعا کرده که ای‌اف‌سی داوان فینال لیگ قهرمانان ا از چین و عمان برگزیده است.

ایران ورزشی آنلاین /

معرفی داوران فینال

شبکه الکاس قطر خبر داد که ای‌اف‌سی داوران دیدارهای رفت و برگشت فینال لیگ قهرمانان 2018 آسیا را مشخص کرده است. اینگونه که دیدار رفت را ما نینگ (چین) قضاوت خواهد کرد و دیدار برگشت را هم سپرده‌اند به احمد الکاف (عمان).

ماهینی فروردین برمی‌گردد

مدافع مصدوم پرسپولیس آخر این هفته جراحی می‌کند. به گفته‌ی دکتر کیهانی، دوران نقاهت حسین ماهینی حدود ۶ ماه زمان می‌برد و این یعنی که او اواخر فروردین و یا اوایل اردیبهشت 98 می‌تواند دوباره برای پرسپولیس به میدان برود.

سفر به عراق

پرسپولیسی‌ها هم در مراسم ختم مادر بشار رسن شرکت خواهند کرد. قرار است حمیدرضا گرشاسبی و یکی دو نفر دیگر از باشگاه برای حضور در این مراسم و همدردی با بشار رسن راهی عراق شوند که مقدمات این کار در حال انجام شدن است.

تغییر زمان تمرینات

برنامه تمرینات این هفته‌ی پرسپولیس اعلام شده و بر اساس آن، تمرین هر روز ساعت 11 آغاز می‌شود. قرمزها تا بازی پنجشنبه با نود ارومیه هر روز یک نوبت تمرین می‌کنند و پس از تمرین چهارشنبه برای برپایی اردو به هتل اوین می‌روند.

قول یک هوادار به شجاع

هواداری که از آسایشگاه کهریزک به محل تمرین آمده بود، قول داد در صورت قهرمانی آسیا او هم موهای سرش را بتراشد. این پیشنهادی بود که شجاع‌خلیل‌زاده به هوادار خردسال پرسپولیس داد که با نظر موافق او روبه‌رو شد.

پول خارجی‌ها رسید

بعضی‌ها گفته‌اند ظرف 48 ساعت آینده اما مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که تا پایان هفته جاری طلب مربیان و بازیکنان خارجی را پرداخت خواهد کرد. قرار است آنها نیمی از پول قراردادهای این فصل‌شان را دریافت کنند.

عالیشاه به السد می‌رسد

پزشک پرسپولیس از آمادگی امید عالیشاه برای بازی با السد خبر داده است. او گفته: «عالیشاه تمرینات اختصاصی خود را از هفته گذشته آغاز کرد و برنامه دویدن هم داشت. او به زودی در تمرینات تیمی شرکت می‌کند و با ادامه این روند، تا بازی با السد آماده خواهد شد.

2 – 380

کلیدواژه
پرسپولیس
captcha
تازه ها
بیشتر