فوتبال ایران / شناسه خبر: 87050 / تاریخ انتشار : 1397/7/21 16:46
|

اخبار پایه‌های پرسپولیس/ شکایت از بازیکنان نوجوان استقلال

به دلیل توهین به بازیکنان تیم نوجوانان پرسپولیس، این باشگاه از استقلالی‌ها شکایت خواهد کرد.

ایران ورزشی آنلاین /

شکایت از رقیب

فیلمی که بعد از پیروزی در دربی از رختکن تیم نوجوانان استقلال منتشر شد و بازیکنان این تیم به قرمزها توهین می‌کردند، باشگاه پرسپولیس را به شکایت واداشت. پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفته که این باشگاه از استقلالی‌ها شکایت خواهد کرد: «قطعا این مسئله را پیگری می‌کنیم، چون مباحث اخلاقی برای ما بسیار مهم است.»

 

نونهالان با دو سرمربی

رقابت‌های این هفته پایه‌ها با یک شکست و یک تساوی برای پرسپولیس آغاز شد و این باشگاه تیم نونهالان خود را در دربی نوجوانان به میدان فرستاد. جوانان تهران در شروع نیم فصل دوم میزبان پاس قوامین بودند که این بازی بدون گل به پایان رسید. نوجوانان پرسپولیس و استقلال هم به مصاف یکدیگر رفتند و پرسپولیس مانند هفته‌های گذشته، به دلیل کمبود بازیکن، بازیکنان نونهال خود را در این بازی به میدان فرستاد. در واقع تیم نونهالان پرسپولیس یک بازی در میان با هدایت فرامرز سلطانی به عنوان تیم نونهالان و با هدایت رضا جباری به عنوان تیم نوجوانان به میدان می‌رود و دو، سه بازیکن نوجوان هم دارد. رضا جباری برای دربی، از 8 بازیکن نونهال در ترکیب اصلی خود استفاده کرد و سه بازیکن تعویضی‌اش هم نونهال بودند. تیم نونهالان پرسپولیس همچنین قرار بود در این روز به مصاف تیم نونهالان سپاهان فجر برود که به دلیل عدم امکان انجام دو بازی در یک روز، این دیدار به دوشنبه این هفته موکول شد.

 

آرزوی پدیده پرسپولیس: بازی در تیم برانکو

پدیده امسال تیم جوانان پرسپولیس علی خدایی است که تا اینجا 10 گل زده‌ و 7 پاس گل هم داده‌ و آرزویش بازی کردن در تیم بزرگسالان است: «سال 90 وقتی که هنوز 12 سال داشتم، تست دادم و آقای منصور هاشمی که الان در تیم جوانان مربی‌ام است، من را برای بازی در رده سنی زیر 14 ساله‌های پرسپولیس انتخاب کرد. البته بیشتر اوقات در یک رده سنی بالاتر بازی کرده‌ام و امیدوارم روزی بتوانم در تیم بزرگسالان پرسپولیس بازی کنم.»

 

2 – 350

 

captcha
تازه ها
بیشتر