فوتبال ایران / شناسه خبر: 87008 / تاریخ انتشار : 1397/7/20 17:57
|
زمان برگردد بازهم سرمربی سیاه جامگان می‌شوم

عنایتی: دو سه سال دیگر می‌توانستم بازی کنم

رضا عنایتی می‌گوید: «در آن برهه خواستم که خداحافظی کنم اما فکر می کنم که تصمیمم عجولانه بود و می توانستم دو سه سال دیگر بازی کنم.»

ایران ورزشی آنلاین / زمانی که رضا عنایتی خداحافظی کرد هنوز معتقد بود که می‌تواند بازی کند. با این حال فراهم شدن بستر مربی‌گری و مسائل این چنینی باعث شد که او بالاخره تصمیمش برای خداحافظی از دنیای بازیگری را عملی کند. حالا اما عنایتی اعتراف می‌کند که زود در این رابطه تصمیم گرفته و  حداقل دو سه سال دیگر می‌توانسته بازی کند. احتمالاً وقتی به این نکته پی برده که عملکرد ضعیف مهاجمان استقلال را دیده است.

کاپیتان پیشین استقلال با اشاره به همین موضوع می‌گوید: «در آن برهه خواستم که خداحافظی کنم اما فکر می کنم که تصمیمم عجولانه بود و می توانستم دو سه سال دیگر بازی کنم. در آن زمان تحت تاثیر فشار روحی بودم. امیدوارم شرایط استقلال هم بهتر شود. اگر بازیکن خارجی جذب می کنیم باید لول آنها بالا باشد. آنها باید بتوانند چیزی اضافه کنند و نباید طوری باشد که ما پرونده روی پرونده بیاوریم و هیچ کارایی هم برایمان به بار نداشته باشد. مشکل بزرگ باشگاه های ما به خصوص استقلال و پرسپولیس این است که بازیکن با رقمهای بالا می آوریم و فقط یک پرونده به پرونده های فیفا اضافه می کنیم. این اصلا اتفاق خوبی نیست و باید راهکار مناسبی در این باره اندیشیده شود.»

آیا اگر زمان برمی‌گشت عنایتی باز هم هدایت سیاه‌جامگان را می‌پذیرفت؟ او در پاسخ به این سوال می‌گوید: « به خاطر مردم شهرم این کار را کردم. ما اگر مدیران قوی داشتیم مربیان ما می توانند با آرامش به کار خود ادامه دهنداما متاسفانه 80 درصد مدیران ما احساسی هستند و بر اساس احساس تصمیم می گیرند. اگر زمان برگردد تیم شهرم را انتخاب می کردم و نگران هیچ مساله ای هم نبودم ولی رویه ام را فوق العاده عوض می کردم. با تجربه ای که الان دارم خیلی از تصمیماتی که خودم گرفتم خوب نبود.»

او درباره عملکرد ضعیف مدیران مشهدی در استان خراسان رضوی تأکید می‌کند: «احساسم بر این است که در استان ما در چند سال اخیر فوتبال از کار مسئولان ما بیرون آمده است و دلیل آن را نمی فهمم. چند سال در لیگ برتر نماینده نداشتیم و بعداز آن دو نماینده داشتیم اما مسئولان استانی هیچ حمایتی نکردند. موقعی که ابومسلم بود ما نماینده های زیادی در تیم ملی داشتیم و تیم قدرتمندی در اختیار ما بود.»

320-11

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر