فوتبال ایران / شناسه خبر: 86948 / تاریخ انتشار : 1397/7/20 13:32
|
در انتظار برخورد باشگاه استقلال

طارق، یکی مثل کرار

فتحی و باشگاه استقلال اگر در همین گام نخست کوتاه بیایند، اتفاق‌های عجیب‌تری را درباره همام تجربه خواهند کرد. اتفاق‌هایی شبیه کرار که باعث شدند عملکرد او در زمین، تحت‌الشعاع رفتارهایش قرار بگیرند.

ایران ورزشی آنلاین /طارق همام به عراق رفت، وقتی آسیب‌ دیده بود و نمی‌توانست بازی کند. او به همین دلیل بازی مقابل نفت مسجدسلیمان را از دست داد و در ترکیب استقلال قرار نگرفت. این را پزشکان باشگاه استقلال به او اعلام کردند اما مشخص نشد چرا هافبک عراقی، نظر آن‌ها را نپذیرفت و به کشورش رفت تا شاید بتواند به اردوی تیم ملی عراق برسد و مقابل آرژانتین در ریاض بازی کند. طارق همام در این مدت، حتی برای تیم سابق خود در عراق- نیروی‌زمینی- در یک بازی تدارکاتی به میدان رفت و همین سرآغاز اختلاف او با استقلال شد.

طارق در عراق از خجالت مدیران استقلال هم در آمد. او باشگاه ایرانی را محکوم کرد که با برنامه‌ریزی اجازه نداده به اردوی تیم ملی عراق برود و بازی مقابل ستاره‌های تیم ملی آرژانتین را تجربه کند. این مصاحبه در کنار حرف‌های عجیب دیگری که طارق به زبان آورد باعث شد تا مدیران باشگاه استقلال نیز واکنش نشان بدهند و او را در بازگشت به ایران، به کمیته انضباطی باشگاه دعوت کنند.

طارق البته در پستی اینستاگرامی، همه حرف‌های خود را پس گرفت و یک سوء‌تفاهم را عامل اصلی این اتفاق‌ها دانست. سوء‌تفاهمی که چندان شبیه معنی این واژه نبود. طارق همه را متهم کرد و سپس با عذرخواهی به دنبال راهی است برای بازگشت و حضور دوباره در ترکیب استقلال. اتفاقی که بعید است رخ بدهد و نباید هم رخ بدهد.

رفتار طارق همام، همه را یاد کرار جاسم می‌اندزد. هافبک فعلی نفت‌آبادان و سابق تراکتورسازی و استقلال. کرار بیشتر از اینکه به دلیل عملکرد فنی ویژه‌اش مورد توجه قرار بگیرد، به دلیل رفتار زننده‌اش بارها به صفحه روزنامه‌ها راه یافته است. از رفت و آمدهای عجیب و غریب به عراق گرفته تا برخورد با داور و البته بازیکنی چون مجتبی جباری. قهرهای کرار هم که در این سال‌های اخیر، بی‌پایان بوده و مدام خبری در این زمینه منتشر شده است.

طارق همام در بازگشت، روزهای سختی را سپری خواهد کرد. البته به شرطی که مدیران باشگاه استقلال از برخورد با او طفره نروند و مثل تمام بی انضباطی‌ها، او را نیز جریمه کنند. فتحی و باشگاه استقلال اگر در همین گام نخست کوتاه بیایند، اتفاق‌های عجیب‌تری را درباره همام تجربه خواهند کرد. اتفاق‌هایی شبیه کرار که باعث شدند عملکرد او در زمین، تحت‌الشعاع رفتارهایش قرار بگیرند و کمتر به چشم بیایند.   

 

10

captcha
تازه ها
بیشتر