فوتبال ایران / شناسه خبر: 86909 / تاریخ انتشار : 1397/7/18 18:07
|
با اضافه شدن لژیونرها تیم المپیک کامل شد

امیدها: امکانات نداریم اما باید به المپیک برویم

شرایط و امکانات سخت است، اما چاره‌ای نداریم باید با همین امکانات به همان اهداف‌مان که از گذشته برنامه‌ریزی کرده‌ایم،برسیم.

ایران ورزشی آنلاین /لژیونرهای تیم امید هم به تمرینات این تیم اضافه شده‌اند تا همه چیز برای حضور در مسابقات مقدماتی المپیک جدی دنیال شود.رضا شکاری بازیکن نیمکنت نشین روبین کازان می گوید:«چند نفر از بچه‌های تیم را می‌شناسم و با چند بازیکن هم در تیم جوانان همبازی بودم. در این تیم ستاره‌های زیادی وجود دارد که امیدوارم با حضور آنها طلسم نرفتن به المپیک شکسته شود. قطعاً هر بازیکنی اینجا است ستاره تیمش را به حساب می‌آید و مطمئنم که به المپیک می‌رسیم.»

رضا کرملاچعب هم که در فنلاند بازی می کند گفته:«شرایط سخت است.فکر می‌کنم نزدیک به ۴۴ سال است که تیم ملی به المپیک نرفته، اما همه بازیکنان هم قسم هستیم تا با همه وجود تلاش کنی و به نتیجه برسیم.شرایط و امکانات سخت است، اما چاره‌ای نداریم باید با همین امکانات به همان اهداف‌مان که از گذشته برنامه‌ریزی کرده‌ایم،برسیم.باید تلاش کنیم با همین شرایط سخت در المپیک حاضر شویم.»

مهدی مهدی خانی بازیکن پدیده هم می گوید:«ما در ماه‌های اخیر در اردو حاضر شدیم و با اینکه سن و سال کمتری داشتیم به مسابقات جاکارتا رفتیم. در این بازی‌ها با تجربه‌تر شدیم و امیدواریم طلسم نرفتن به المپیک را بشکنیم.کمبود امکانات همیشه وجود داشته و چیز جدیدی نیست اما همه ما تلاش می‌کنیم و امیدواریم تا شرایط بهتر شود و بتوانیم به المپیک صعود کنیم.»

3-670

captcha
تازه ها
بیشتر