فوتبال ایران / شناسه خبر: 86903 / تاریخ انتشار : 1397/7/18 17:40
|
با آمریکا،تاهیتی و روسیه همگروه شدیم

خوب شد ساحلی به برزیل نخورد

دو تیم تاهیتی و روسیه حریفان قدرتمندی هستند و چند باری برابر یکدیگر بازی کرده ایم. تیم آمریکا هم روند رو به رشد اما بسیار آرامی را در چند سال اخیر پشت سر گذاشته است.

ایران ورزشی آنلاین /قرعه‌کشی هشتمین دوره از رقابت‌های جام بین قاره‌ای - امارات 2018 انجام شد و هشت تیم حاضر رقبای خود در مرحله گروهی خود را شناختند.بنابراین قرعه کشی تیم فوتبال ساحلی ایران در گروه دوم این مسابقات با تیم های تاهیتی، آمریکا و روسیه همگروه شد و در گروه اول نیز امارات، مصر، برزیل و اسپانیا با هم رقابت خواهند کرد.

بعد از این قرعه کشی عباس هاشمپور مربی تیم ساحلی گفت:«دو تیم تاهیتی و روسیه حریفان قدرتمندی هستند و چند باری برابر یکدیگر بازی کرده ایم. تیم آمریکا هم روند رو به رشد اما بسیار آرامی را در چند سال اخیر پشت سر گذاشته است.به هرحال با توجه به اینکه هشت تیم قدرتمند جهان در مسابقات جام بین قاره ای حضور دارند،پس هیچ‌کدام از بازیها آسان نیست ، به خصوص که چند مهره اصلی و باتجربه خود را به دلیل مصدومیت دراختیار نداریم.باید بازی به بازی پیش برویم و با تمرکز روی حریف هایمان خود را به مرحله بعدی مسابقات برسانیم.»

در عین حال مسلم مسیگر شماره 10 با تجربه تیم ساحلی درباره این رقابت ها گفته است:«هدفمان برای مسابقات امسال هم از اهداف سال گذشته مستثنی نیست.تمام سعی و تلاشمان را به کار می گیریم تا بهترین نتایج را کسب کنیم. با این تفاوت که امسال با بازیکنان جوان و کم سن و سال راهی این مسابقات می شویم. وظیفه خودم ، احمدزاده -کاپیتان تیم و دیگر بازیکنان باتجربه تر این است که تجربیات خود را در اختیار جوانان مستعد اضافه شده به تیم بگذاریم تا نتیجه خوب و در شأن فوتبال ساحلی کشورمان را کسب کنیم.»

تیم ایران از 15 الی 19 آبان‌ماه در مسابقات جام بین قاره‌ای جهان شرکت خواهد کرد.هشتمین دوره این رقابت‌ها که پس از مسابقات جام جهانی،به عنوان معتبرترین رویداد جهانی فوتبال ساحلی به شمار می‌رود،مثل هفت دوره قبلی به میزبانی امارات برگزار خواهد شد.

3-300

captcha
تازه ها
بیشتر