ورزش ایران / شناسه خبر: 86886 / تاریخ انتشار : 1397/7/18 16:52
|

مبارزه مک‌گرگور و ماگمدوف در قفس UFC و درگیری‌های بعد از آن در روزهای گذشته به بحث داغی تبدیل شده. نظر امیر علی اکبری، فایتر مشهور ایرانی درباره این دو ورزشکار و مسابقه اخیر آنها شنیدنی است:

یکی از خفن‌ترین مبارزه‌ها را دیدیم!

مبارزه مک گریگور و نورماگمدوف در UFC را کامل دیدم. این دو فایتر یکی دو سالی بود که برای هم شاخ و شانه می‌کشیدند و به دلیل همین اتفاقات این مبارزه را نبرد قرن نامیده بودند. می‌توان به زبان خودمانی بگویم یکی از خفن‌ترین مبارزه‌هایی بود که من تا به حال دیده بودم. مسابقه خیلی نزدیک بود و تماشاگران از آن لذت بردند چون دو فایتر قوی رودرروی هم قرار گرفته بودند.

 

بیشتر بخوانید:

 

ماگمدوف به خاطر توهین‌ها عصبانی بود

مبارزه خوب بود، اما بعد از آن دوطرف و هوادارانشان با هم درگیر شدند و اتفاقاتی افتاد که خوب نبود. قبل از مبارزه در رشته ما کری‌خوانی طبیعی است، اما اینکه بعد از بازی دوطرف بخواهند درگیر شوند، خیلی کم اتفاق می‌افتد. به هر حال مک‌گرگور به دین و پدر و مادر حبیب توهین کرده بود و ماگمدوف به این خاطر بعد از شکست دادن حریفش خیلی عصبانی بود.

 

---

 

بعد از مبارزه با حریفانم رفیق می‌شوم

از نظر من هر اتفاقی می‌خواهد رخ دهد، باید درون قفس یا رینگ باشد. بیرون از آن دیگر نباید چنین درگیری‌هایی را ببینیم. چنین صحنه‌هایی جلوه قشنگی ندارد، اما ممکن است در هر رشته‌ای اتفاق بیفتد. خودم عادت دارم بعد از مبارزه با همه حریفانم رفیق می‌شوم. شاید قبل از مسابقه خیلی کری خوانی کنیم و حتی درگیر شویم، اما بعد از پایان مسابقه هر نتیجه‌ای به دست بیاید، دیگر این حرف‌ها کنار می‌رود.

نه طرفدار مک‌گرگور هستم، نه ماگمدوف

من از تماشای این مبارزه بین دو تن از بهترین سبک‌وزن‌های جهان لذت بردم، اما طرفدار هیچکدام نبودم. خودم به عنوان یک فایتر سعی می‌کنم چنین مبارزه‌هایی را تماشا کنم. با این حال هیچوقت طرفدار ورزشکار خاصی نبودم و این بار هم برایم فرقی نمی‌کرد مک گرگور برنده شود یا حبیب نورماگمدوف.

فایترهای UFC از من قویتر نیستند

قبلا هم گفتم که رفتن به UFC برای من اصلا سخت نیست. من فعلا با سازمان ACB روسیه قرارداد دارم و باید دو بازی دیگر هم انجام بدهم. باید قراردادم با روس‌ها تمام شود و بعد از آن ببینیم که چه پیشنهادهایی دارم. من راحت می‌توانم به UFC بروم، اما به مسائل مالی و قراردادی بستگی دارد. در ضمن این را هم بگویم که همین حالا اگر ۵ - ۶ نفر اول UFC را کنار بگذاریم، ۲۵ فایتر دیگر سطحشان از من پایین‌تر است.

 

 

 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر