فوتبال ایران / شناسه خبر: 86804 / تاریخ انتشار : 1397/7/17 16:47
|

سردار آزمون که بعد از جام جهانی روسیه به دلیل توهین‌ها در فضای مجازی از تیم ملی خداحافظی کرده بود و در اردوی قبلی تیم ملی هم حاضر نشد، امروز در کمپ به سایر ملی‌پوشان پیوست.

آزمون در فهرست قبلی تیم ملی هم حاضر بود، ولی در اردو حاضر نشد و بازی مقابل ازبکستان را از دست داد، ولی با بازگشت مهاجم روبین کازان انتظار می‌رود که او در بازی دوستانه هفته آینده مقابل بولیوی حاضر باشد.

خبر بازگشت سردار را علی کریمی، هافبک استقلال افشا کرد! او ظهر امروز یک سلفی از اردوی تیم ملی منتشر کرد که در آن سردار آزمون هم با تی‌شرت تیم ملی کنار چند ملی‌پوش دیگر دیده می‌شود. البته ایران ورزشی هم دیروز اعلام کرده بود که سردار آزمون قرار است به اردوی تیم ملی ملحق شود.

 

 

کارلوس کی‌روش بعد از جام جهانی تاکید داشت که سردار به زودی برمی‌گردد و این مهاجم با اصرار مربی تیم ملی سرانجام حاضر شده در اردو حاضر شود.

آزمون در جریان جام جهانی با انتقادات زیادی در فضای مجازی روبرو شد. بسیاری از هواداران از سردار در جام جهانی انتظار گلزنی داشتند، در حالی که او به خواسته کادر فنی وظایف دفاعی زیادی داشت و کی‌روش هم تاکید کرد که از عملکرد مهاجمش راضی بوده است.

 

---

 

 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر