فوتبال ایران / شناسه خبر: 86749 / تاریخ انتشار : 1397/7/16 18:20
|
هوادار خردسال دو روز در انتظار دیدن وحید امیری

تمرین تیم ملی/کی روش باز هم دیر آمد

کارلوس کی‌روش با ۳۰ دقیقه تأخیر و با خودروی شخصی به ورزشگاه آمد و در حالی‌که چهره خندانی داشت روی نیمکت نشست.

ایران ورزشی آنلاین /تمرین دوشنبه تیم ملی از ساعت ۱۶ در ورزشگاه پژوهشگاه نفت و با حضور ۱۹ بازیکن برگزار شد که روزبه چشمی،علیرضا جهانبخش،امید ابراهیمی،محمدرضا خانزاده،اشکان دژاگه،پژمان منتظری و وریا غفوری برای نخستین بار در تمرین حاضر شدند.همچنین علی کریمی هافبک استقلال در تمرین حاضر نشد.

از بین ۲۸ بازیکن دعوت شده به تیم ملی وحید امیری، مجید حسینی، علی کریمی،امیر عابدزاده، سردار آزمون، میلاد محمدی،سعید عزت‌اللهی،سامان قدوس،صادق محرمی و مرتضی پورعلی گنجی غایب هستند.

کارلوس کی‌روش با ۳۰ دقیقه تأخیر و با خودروی شخصی به ورزشگاه آمد و در حالی‌که چهره خندانی داشت روی نیمکت نشست و نظاره‌گر تمرینات تیم ملی شد.او در پایان و در خلال فوتبال درون تیمی به جمع ملی‌پوشان ملحق شد و بازی شاگردانش را زیر نظر گرفت.

در این تمرین،منتظری،غفوری،خانزاده،ابراهیمی و چشمی جدا از سایر بازیکنان به کارهای کششی پرداختند و بعد از ۴۵ دقیقه پژوهشگاه صنعت نفت را به سمت مجموعه پک ترک کردند.

یک هوادار خردسال پرسپولیس که لباس این تیم را به تن داشت بیرون از مجموعه همراه خانواه اش منتظر دیدن وحید امیری و گرفتن عکس با او بود.او می گفت دو روز است منتظر دیدن امیری است.

3-185

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر