فوتبال ایران / شناسه خبر: 86722 / تاریخ انتشار : 1397/7/16 16:26
|
استقلال چه کار کرده که در فرودگاه به استقبالش می‌روند؟

هادی طباطبایی: مدیریت استقلال حسینی را تحریک کرد

ایران ورزشی آنلاین / هادی طباطبایی هم اعتقاد دارد که حاشیه های به وجود آمده از سوی حسینی به خوبی از جانب مدیر باشگاه استقلال مدیریت نشده است. طباطبایی در این راستا حرف هایی می‌زند:«این مشکل همیشه در استقلال وجود داشته و اصلا تغییر نکرده و این بدین معنی است که این مشکل اصلا مدیریت نشده است. مگر می شود یک مشکل از دیرباز همراه تیم بوده باشد و حل نشده باشد. این مشکل یک جایی باید از سوی مدیریت باشگاه برای همیشه حل می شد که نشد!  رفتار حسینی را تایید نمی کنم. راهی که او در پیش گرفته است راه حل مشکل نیست. حسینی زحمت کشید و رقابت کرد و شد دروازه بان اول تیم و رکورد گل نخوردن را به نام خود ثبت کرد. در ادامه حتما اشتباهاتی داشت که این جایگاه را از دست داد. الان هم برای رسیدن به جایگاه قبلی باید رقابت کند نه اینکه از تیم جدا شود. جدایی از تیم نه به او کمکی می کند و نه استقلال.» ---

طباطبایی پرسشی را درمقابل حسینی قرار می‌دهد:« از کجا معلوم که او در تیم جدید یک رقیب جدی همانند مهدی رحمتی نداشته باشد. او اگر یک موقعیت خوب را از دست داد به خاطر تصمیمات احساسی خودش بوده و این رفتارها او را از دروازه استقلال و حتی تیم ملی دورتر می کند. رفتن یعنی شانه خالی کردن. به اعتقاد من حسینی یک دروازه بان توانمند است و حیف است دروازه استقلال را از دست دهد در حالی که برای رسیدن به این جایگاه خیلی زحمت کشیده است.» دروازه بان سابق استقلال با این تصمیم که دودروازه بان یکسان در تیم باشد، موافق است:« به اعتقاد من تیم بزرگ باید دو دروازه بان از نظر سطح کیفی برابر با هم داشته باشد اما جایگاه های این دو باید تعریف شود. یکی باید دروازه بان اول باشد و یکی دروازه بان دوم. در همه جای دنیا همین است. حالا هر مربی ای به شکلی این موضوع را مدیریت می کند. شاید در برهه ای جای این دو با هم عوض شود اما در همه جای دنیا تیم یک دروازه بان اول دارد و یک دروازه بان دوم. حالا ممکن است این ها از نظر سطح کیفی کاملا با هم برابر باشند.»

طباطبایی انتقاد های دیگری هم از مدیریت باشگاه استقلال دارد:« برخی از حواشی از سوی باشگاه ایجاد می شود. مصاحبه هایی می کنند که به جای کمک کردن به تیم برای استقلال حاشیه ایجاد می کند و برخی از این مصاحبه ها توهین به شعور مخاطب است. اینکه همه تقصیرات را به گردن مدیران قبلی بیاندازیم و خود را مبرا از هر خطایی بدانیم کمکی به استقلال نمی کند. برخی رفتارها از سوی مدیریت باشگاه اشتباه است و نه تنها کمکی به حل بحران نمی کند بر تنش می افزاید. نمونه اش مدیر عامل باشگاه به فرودگاه رفته برای استقبال از تیم. آیا تیم قهرمان شده است که او چنین کاری کرده است؟ از سویی او وقتی مهدی رحمتی را در آغوش می گیرد به نوعی این پیام را به حسین حسینی می دهد که مهدی رحمتی در اولویت باشگاه است در حالی که باشگاه باید همه را به یک چشم نگاه کند.» طباطبایی حرف هایش را با این جملات به پایان رساند:« خیلی خوب است که حسین حسینی از نیمکت نشینی ناراحت است. او اگر از نیمکت نشینی اش ناراحت نباشد به واقع نشان می دهد دروازه بان حرفه ای نیست. هر چند او باید در چنین شرایطی خود را مدیریت کند و ناراحتی اش را با این رفتارها نشان ندهد. او باید قوی تر تمرین کند. اما آیا مدیریت باشگاه نباید در این برهه از زمان این رفتار را مدیریت کند تا بحران دامین گیر نشود؟ مدیریت به جای آرام کردن دروازه بان جوان، او را تحریک کرده است.» 

1

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر