فوتبال ایران / شناسه خبر: 86636 / تاریخ انتشار : 1397/7/15 16:26
|
خط و نشان بارنزلی با 4 گل

شکست سنگین پتربورو در روز پراشتباه تفضلی

رایان تفضلی این فصل 12 بازی برای پتربورو انجام داده و روی هم 1036 دقیقه در زمین حضور داشته.ماحصل تلاش او، یک گل زده بوده اما پتربورو با حضور این مدافع ایرانی- انگلیسی گل‌های پرشماری نیز دریافت کرده.

ایران ورزشی آنلاین /پتربورو یونایتد در هفته دوازدهم لیگ یک انگلیس، در حالی میزبان بارنزلی بود که هواداران این تیم برای کسب سه امتیاز وارد ورزشگاه آباکس شده بودند. این اتفاق با بازی ضعیف شاگردان ایوانز رخ نداد. پتربورو با 4 گل مغلوب بارنزلی شد تا صدر جدول را در اختیار پورتسموث قرار بدهد.

گل‌های میهمان در دقایق 14،45، 69 و 90 به ثمر رسید و رایان تفضلی هم در خط دفاع پتربورو بازی پراشتباهی را به نمایش گذاشت. با این شکست، پتربورو 24 امتیازی ماند و به رده دوم جدول سقوط کرد. پورتسموث 27 امتیازی در صدر جدول قرار دارد و بخت اصلی صعود به چمپیونشیپ محسوب می‌شود.

رایان تفضلی که همچنان امیدوار به حضور در اردوی تیم ملی ایران است، این فصل 12 بازی برای پتربورو انجام داده و روی هم 1036 دقیقه در زمین حضور داشته. ماحصل تلاش تفضلی، یک گل زده بوده اما پتربورو با حضور این مدافع ایرانی- انگلیسی گل‌های پرشماری نیز دریافت کرده.

پتربورو هفته سیزدهم باید به خانه اسکانتورپ‌یونایتد برود. تیم دوازدهم جدول رده‌بندی که می‌تواند تفضلی و هم تیمی‌هایش را به روند خوب گذشته برگرداند. اتفاقی که با توجه به شکست پرگل و خانگی مقابل بارنزلی، کمی بعید و البته سخت خواهد بود.

 

12

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر