فوتبال ایران / شناسه خبر: 86635 / تاریخ انتشار : 1397/7/15 16:24
|
زیان‌های تازه برای استقلال در راه است

۲ پیشنهاد اروپایی برای حسینی / حق انتقال: صفر!

حسینی در ژانویه با تیم جدیدش توافق می‌کند و در کمتر از ۵ ماه بعد با پیراهن تیم جدیدش عکس یادگاری می‌اندازد. در این میان گاف بزرگ مدیران استقلال مشخص می‌شود.

ایران ورزشی آنلاین / "تا بایان فصل در خدمت او هستیم." این جمله فتحی را می‌توان پایان کار حسین حسینی و استقلال دانست. آنها منتظر بودند تا صبر دروازبان جوان تیم‌شان تمام شود و اعتراض خود را علنی کند.
بعد از بازی در مسجد سلیمان حسینی دوباره به نیمکت‌نشینی اعتراض کرد و حالا می‌خواهد از این تیم برود. او فقط دو ماه دیگر رسما از این تیم جدا خواهد شد، چه فتحی بخواهد به عنوان مهمان شش ماه او را تحمل کند، چه هر تصمیم دیگری. قبل از این هم حسین حسینی چندین جلسه در مورد قراردادش با مسئولان استقلال برگزار کرد، آنها اما تمدید ۵ ساله بدون افزایش حقوق را جلوی او گذاشته بودند. شروطی که چندان منصفانه نبود و دروازبان‌شان را ناراحت کرده بود، چرا که بازیکنان جدید استقلال به واسطه یک ایحنت خاص آمده بودند و دو برابر حسینی قرارداد بستند، اما دروازبانی که قرار بود ستاره شود و در جام جهانی بازی کند باید با همان قرارداد قبلی سر کند. او حالا ٨ ماه تا پایان فصل قراداد دارد و در نیم فصل این حق را دارد تا با تیم جدیدش توافق کند و با خیال راحت به فکر سال آینده‌اش باشد.
او سه پیشنهاد جدی و خوب داخلی و خارجی دارد که هر کدام می‌توانند آینده حرفه‌ای و اقتصادی او را تضمین کنند و او را شاید خیلی سریع به دروازه تیم ملی برسانند.
حسینی در ژانویه با تیم جدیدش توافق می‌کند و در کمتر از ۵ ماه بعد با پیراهن تیم جدیدش عکس یادگاری می‌اندازد. در این میان گاف بزرگ مدیران استقلال مشخص می‌شود که ستاره خودشان را به آسانی و به قیمت صفر از دست می‌دهند.
سال آینده تضمینی نیست که رحمتی به اندازه این فصل درخشان باشد و  پیدا کردن جانشین رحمتی و حسینی سخت خواهد بود، و اگر هم رحمتی این روند خوب را ادامه دهد باید دید کدام ستاره جدید حاضر می‌شود سالها نیمکت‌نشین باشد.
روزهای پر خطر استقلال از راه می‌رسد و استراتژی اشتباه شفر و فتحی در آینده نه چندان دور خود را نشان می‌دهد.

12

captcha
تازه ها
بیشتر