فوتبال ایران / شناسه خبر: 86544 / تاریخ انتشار : 1397/7/14 17:58
|
8 کارت زرد، 4 اخراج، این جا چه خبر است؟

نفت مسجد سلیمان 1- استقلال 2/خطا کاران

ایران ورزشی آنلاین / شنبه، 1397/7/14، بازی عقب افتاده هفته هفتم هجدهمین دوره لیگ برتر، ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان، ساعت: 18:15، تماشاگر: حدود 9 هزار نفر

نفت مسجد سلیمان: 1

گل: حکیم نصاری(88-پنالتی)

استقلال: 2

گل ها: الهیار صیاد منش(2)، مهدی قائدی(28)

داور: سیدمهدی سیدعلی

کمک ها: علیرضا ایلدروم، تورج عیوض محمدی 

اخطار: اسماعیل شریفات، حکیم نصاری، موسی کولیبالی، سیدمحمد حسینی(نفت مسجد سلیمان)، میلاد زکی پور، الهیار صیاد منش، روح الله باقری، فرشاد محمدی مهر(استقلال)

اخراج: میلادزکی پور(47)، وینفرد شفر(80)(استقلال)، موسی کولیبالی(73)، علیرضا مرزبان(80)(نفت مسجد سلیمان)

بازیکن برتر: فرشیدباقری(استقلال)

نفت مسجد سلیمان: حبیب فرعباسی، حکیم نصاری، مجتبی بیژن، میلاد خدایی اصل، موسوی کولیبالی، سید محمد حسینی، سید پیمان میری(56فرشاد جانفزا)، محمود قائد رحمتی(66حمزه حدادی)، فرشید محمدی(46میلاد میداودی)، اسماعیل شریفات، علیرضا علیزاده

سرمربی: علیرضا مرزبان

استقلال: مهدی رحمتى، وریا غفوری، پژمان منتظری، روزبه چشمی، میلاد زکى‌پور، فرشید باقرى، علی کریمى، فرشید اسماعیلى، مهدی قائدى(50آرمین سهرابیان)، الهیار صیادمنش(57فرشاد محمدی مهر)، روح الله باقری(69سجاد آقایی)

سرمربی: وینفرد شفر

*بازی در حالی شروع شد که باز هم ورزشگاه شهید بهنام محمدی شهر مسجد سلیمان در مقابل سیل عظیم تماشاگران احساس کوچکی کرد.

دقیقه2: الهیار صیاد منش در اولین حمله استقلال روی اشتباه مسلم حکیم نثاری دروازه این تیم را گشود. سازنده این گل میلاد زکی پور بود که با ارسال از سمت چپ این موقعیت را برای مهاجم استقلال ایجاد کرد.

دقیقه5: شوت پای چپ حکیم نصاری با برخورد به تیر افقی استقلال به داخل زمین برگشت که دیگر بازیکنان نفت مسجد سلیمان نتوانستند از این موقعیت استفاده کنند.

دقیقه12: مجتبی بیژن مدافع جلو کشیده میزبان ضربه کرنری که به سود تیمش ایجاد شده بود را با ضربه سر به سمت دروازه مهدی رحمتی هدایت کرد اما این موقعیت هم برای زرد پوشان ثمری نداشت.

دقیقه15: میلاد زکی پور در حرکت توپ را در بهترین شرایط برای صیاد منش فرستاد اما مهاجم استقلال قدر این موقعیت را نداست و با یک ضربه سر بی دقت توپ را از بالای دروازه به اوت فرستاد.

دقیقه16: خطای شدید نصاری روی قائدی لحظاتی بازی را به جنجال کشید و داور با یک کارت زرد بازیکن نفت مسجد سلیمان را جریمه کرد تا این غائله خاتمه یابد.

دقیقه17: خطای زکی پور روی شریفات داور بازی را دوباره مجاب به دادن کارت زرد کرد تا بازی دقایق پر خطایی را در این لحظات سپری کند.

دقیقه24: خطای بی مورد صیاد منش درحالی که خطری دروازه استقلال را تهدید نمی کرد باعث شد تا این بازیکن هم از داور اخطار بگیرد تا دو تیم در این زمینه با هم مساوی شوند. 

دقیقه28: درحالی که نفت مسجد سلیمان تا آستانه گشودن دروازه استقلال پیش رفت آبی ها بلافاصله تدارک ضد حمله ای سریع را دیدن و مهدی قائدی با سرعت بالای خود به دروازه نفت مسجد سلیمان نزدیک شد و بعد از دریبل مدافعان و دروازه بان میزبان برای دومین بار دروازه نفت مسجد سلیمان را باز کرد. 

دقیقه31: ارسال بی دقت شریفات موقعیت مناسبی را از نفت مسجد سلیمان گرفت. 

دقیقه38: استقلال دوباره به سمت دروازه میزبان یورش برد که توپ در یک فعل و انفعال به علی کریمی رسید اما ضربه نهایی این بازیکن تعریفی نداشت و از کنار تیر عمودی اوت شد.

دقیقه 39: نفتی ها که در ایجاد موقعیت دست و پا بسته نبودند دوباره دروازه استقلال را تهدید کردند. مهاجم تیم نفت مسجد سلیمان در این لحظه روی توپ ارسالی با ضربه سر دروازه استقلال را هدف قرار داد که رحمتی با واکنشی عالی مانع از گل شدن توپ شد.

دقیقه40: نفتی ها باز هم تا آستانه گشودن دروازه استقلال پیش رفتند. پیمان میری می توانست دروازه استقلال را باز کند اما قدر این فرصت را ندانست.

دقیقه2+45: ارسال شریفات را مهدی رحمتی به راحتی کنترل کرد تا آخرین موقعیت این تیم هم این گونه ازدست برود.

دقیقه45: بازی در نیمه اول با برتری دو بر صفر استقلال به پایان رسید. آبی ها قدر موقعیت هایی که ایجاد کردند را دانستند اما میزبان نتوانست از تمام فرصت هایش بهره ای ببرد.

دقیقه 47: میلاد زکی پور در شرایطی که میداودی در موقعیتی طلایی قرار داشت روی این بازیکن خطا کرد که داور زکی پور را از زمین مسابقه اخراج کرد تا استقلال 10 نفره شود.

دقیقه 50: موسی کولیبالی درحالی که باقری موقعیت مناسبی داشت و می رفت با دروازه بان تک به تک شود این بازیکن را سرنگون کرد اما داور با یک کارت زرد این مدافع را جریمه کرد تا صدای اعتراض استقلالی ها شنیده شود. ماحصل این فعل و انفعال تنها یک ضربه کاشته برای استقلال بود که در نهایت ثمری نداشت و فر عباسی توپ را گرفت.

دقیقه57: بعد از اخراج زکی پور سرمربی استقلال دو تعویض دفاعی انجام داد تا تیمش اسیر حملات میزبان نشود و بتواند بازی را کنترل کند. محمدی مهر و سهرابیان تعویضی های استقلال بعد از اخراج زکی پور بودند. 

دقیقه 63:ارسال مواج میداودی در داخل شش قدم زمین استقلال فرود آمد و موسی کولیبالی با ضربه مسیر توپ را به سمت دروازه استقلال تغییر داد اما این موقعیت هم برای مسجد سلیمان بی ثمر بود. 

دقیقه 68: اسماعیل شریفات می رفت دروازه استقلال را باز کند اما شلوغی جلوی دروازه آبی ها مانع از گل شدن توپ شد.

دقیقه71: فرشاد محمدی مهر هم به دلیل تعلل در پرتاب اوت از داور کارت گرفت تا تعداد اخطاری های این بازی به 7 نفر برسد!

دقیقه 73: البته این پایان ماجرای اخطاری های این بازی نبود. کولیبالی هم کارت زرد دوم را به دلیل خطای سخت روی مهدی رحمتی از داور دریافت کرد و از زمین اخراج شد تا دوتیم 10 نفره به کار ادامه دهند.

دقیقه77: علی کریمی از میانه های زمین حرکت کرد و با دریبل های دقیق خود تا داخل هجده قدم میزبان پیش رفت و توپ را درفضای مناسب برای اسماعیلی مهیا کرد اما مدافعان نفت مسجد سلیمان سر رسیدند و توپ را به نقطه دیگری فرستادند تا این موقعیت برای استقلال بی ثمر باشد.

دقیقه80: درحالی که همه منتظر بودند فرشید باقری بابت خطای شدید روی شریفات از داور کارت زرد بگیرد و شفر و مرزبان بر سر این موضوع با هم به بحث شدید پرداختند داور کنار زمین آمد و  هر دو مربی را از زمین اخراج کرد. البته دو مربی اعتقادی به این تصمیم نداشند و سعی کردند داور را متقاعد به ماندن در زمین کنند اما داور روی حرفش ایستاد.

دقیقه 86: خطای چشمی در داخل هجده قدم دوباره منجر به اعلام یک ضربه پنالتی به ضرر استقلال شد. چشمی در این صحنه روی میلاد میداودی مرتکب خطا شد.

دقیقه 88: حکیم نصاری از روی نقطه پنالتی بر خلاف جهت شیرجه رحمتی دروازه استقلال را گشود تا اختلاف به حداقل برسد.

دقیقه 1+90: میلاد خدایی توپ برگشتی مدافعان استقلال را سرضرت به سمت دروازه استقلال شلیک کرد که توپ با فاصله زیاد به اوت رفت.

دقیقه6+90: در نهایت داور سوت پایان بازی را به صدا درآورد تا این بازی پر برخورد و عجیب با برتری استقلال به پایان برسد و آبی ها از سفر به خوزستان 3 امتیاز از لیگ به دست آورند ویک پیروزی در در جام حذفی. این برد گرچه برای استقلال کم هزینه نبود اما وضعیت این تیم را در جدول رده بندی لیگ برتر بهبود بخشید. استقلال با کارت زردها و اخراجی ها خوزستان را ترک کرد تا در بازی آینده با سایپا مشکلات بیشتری احساس کند.

captcha
تازه ها
بیشتر