فوتبال ایران / شناسه خبر: 86538 / تاریخ انتشار : 1397/7/14 17:36
|

برانکو به دالیچ رای داد

به اعتقاد من زلاتکو دالیچ باید به عنوان بهترین مربی جهان انتخاب می‌شد و مهم نیست که منطق می‌گفت دیدیه دشان باید به این عنوان می‌رسید.

ایران ورزشی آنلاین / کروات‌ها از آن دسته آدم‌هایی هستند که در هر شرایط پشت هم می‌ایستند. به ویژه اگر طرف مقابل‌شان که برای آنها کری می‌خواند، کارلوس کی‌روش باشد. در سه سال اخیر سرمربی تیم‌ملی ایران همیشه با سرمربی کروات پرسپولیس در چالش بوده و البته برانکو ایوانکوویچ هم در کری‌خوانی برای او کم نگذاشته است.

گذشته از این کری‌ها، سرمربی پرسپولیس معتقد است جایزه‌ی بهترین مربی سال جهان را باید به هموطنش دالیچ می‌دادند که با کرواسی در جام جهانی نایب قهرمان شد.

برانکو در تمجید از دوست و هموطنش گفته: «به اعتقاد من زلاتکو دالیچ باید به عنوان بهترین مربی جهان انتخاب می‌شد و مهم نیست که منطق می‌گفت دیدیه دشان باید به این عنوان می‌رسید. ضروری بود که در نظر گرفته می‌شد دالیچ در چه شرایطی این نتایج فوق‌العاده را کسب کرد و تفاوت بین کرواسی و فرانسه نیز باید لحاظ می‌شد. فاکتورهای زیادی برای حمایت از دالیچ وجود دارد. به اعتقاد من با رسیدن پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا هم می‌توان سال را با سبک واراژدین (اشاره به خودش و دالیچ که اهل شهر واراژدین هستند) به پایان برد.

2 - 350

captcha
تازه ها
بیشتر