فوتبال ایران / شناسه خبر: 86497 / تاریخ انتشار : 1397/7/14 15:53
|
بیلیکا اعتقادی به دفاع راست تیم ملی ندارد؟

تماشاگر ایرانی بازی‌های اروپایی دینامو: صادق محرمی

آمار صادق محرمی هم در لیگ اروپا جالب است، صفر دقیقه بازی. به نظر می‌رسد بیلیکا اعتقادی به محرمی برای بازی در لیگ اروپا ندارد و همین باعث شده تا دفاع راست تیم ملی فقط تماشاگر موفقیت دیناموزاگرب باشد.

ایران ورزشی آنلاین /دعوت به تیم ملی ایران و انجام بازی‌های درخشان و کم‌نقص در لیگ کرواسی هم باعث نشده تا نناد بیلیکا به صادق محرمی اطمینان کند و از وجود او در رقابت‌های اروپایی سود ببرد. دفاع راست ایرانی دیناموزاگرب،7 بار در لیگ کرواسی برای دینامو بازی کرده و جزو بازیکنان ثابت این تیم بوده. محرمی اما در 2 بازی اخیر دیناموزاگرب در فهرست این تیم قرار نگرفته و مشخص نیست چرا توسط بیلیکا مورد استفاده قرار نمی‌گیرد؟

در روز تساوی صفر بر صفر دیناموزاگرب در خانه هایدوک‌اسپیلت که دربی کرواسی نیز محسوب می‌شود، محرمی در فهرست بیلیکا نبود و چند روز بعد هم در بازی اروپایی مقابل اندرلخت، اثری از نام این بازیکن ندیدیم. دیناموزاگرب، پنج‌شنبه شب در ورزشگاه کونستانت واندن بروکسل میهمان اندرلخت بود و موفق شد با نتیجه 2 بر صفر و با گل‌های هاجرویچ  و گوجاکف میزبان خود را شکست بدهد.

نام محرمی در فهرست 18 نفره دیناموزاگرب قرار نگرفت و دفاع راست 22 ساله ایرانی مجبور شد از پای تلویزیون این بازی را تماشا کند. دیناموزاگرب دومین برد خود را در دومین بازی خود در لیگ اروپا به‌دست آورد تا به تنهایی و بالاتر از فنرباغچه، اسپارتاک‌ترناوا و اندرلخت در صدر جدول رده‌بندی گروه بایستد.

آمار صادق محرمی هم در لیگ اروپا جالب است، صفر دقیقه بازی و حضور نصف و نیمه در فهرست دیناموزاگرب. به نظر می‌رسد بیلیکا اعتقادی به محرمی برای بازی در لیگ اروپا ندارد و همین باعث شده تا دفاع راست تیم ملی فقط تماشاگر موفقیت دیناموزاگرب باشد. اتفاقی که به هیچ وجه برای محرمی و فوتبال ایران خوشایند نیست.

 

12

captcha
تازه ها
بیشتر