ورزش ایران / شناسه خبر: 86463 / تاریخ انتشار : 1397/7/14 14:06
|
آغاز فصل جدید لیگ ووشو از 17 مهر

جدال 7 تیم برای رسیدن به جام قهرمانی

فصل جدید لیگ برتر ووشوی باشگاه‌های کشور در بخش مردان از روز سه شنبه هفته جاری (۱۷ مهرماه) با حضور7 تیم آغاز می‌شود.

ایران ورزشی آنلاین/// فصل جدید لیگ برتر ووشوی باشگاه‌های کشور در بخش مردان از روز سه شنبه هفته جاری (۱۷ مهرماه) با حضور7 تیم آغاز می‌شود. در فصل جدید لیگ برتر ووشوی باشگاه‌های کشور در بخش مردان، تیم‌های باشگاه مقاومت، هیات البرز، دانشگاه آزاداسلامی، هیات هرمزگان، پارس جنوبی، شهدای زینبیه میانه و پاس ناجا حضور دارند و در یک گروه به صورت رفت و برگشت به مصاف هم می‌روند تا تکلیف تیم‌های برتر مشخص شود. بر همین اساس در آغاز این مسابقات روز سه شنبه و در آکادمی ووشو، 6 دیدار برگزار می‌شود. ابتدا قرار است، تیم‌ها در دو بخش ساندا (مبارزه) و تالو (اجرای فرم) به مصاف هم بروند و در پایان با در نظر گرفتن مجموع نتایج این 2 بخش، تیم برتر هر دیدار معرفی شود. 

طبق اعلام مسوولان برگزاری لیگ، برنامه دیدارهای روز سه‌شنبه ووشوکاران حاضر در فصل جدید لیگ برتر ووشو به این ترتیب است:

در هفته اول این رقابت‌ها ابتدا باشگاه مقاومت به مصاف هیات البرز می‌رود. سپس دانشگاه آزاد اسلامی مقابل هیات هرمزگان قرار می‌گیرد و در نهایت نیز ووشوکاران تیم پارس جنوبی با باشگاه شهدای زینبیه میانه مبارزه می‌کنند.

اما در هفته دوم این رقابت‌ها بار دیگر دانشگاه آزاداسلامی با پاس ناجا مسابقه می‌دهد. پارس جنوبی نیز با هیات البرز مسابقه می دهد. شهدای زینبیه میانه نیز در آخرین دیدار رو در روی هیات هرمزگان  قرار می‌گیرد.

5/670

captcha
تازه ها
بیشتر