ورزش جهان / شناسه خبر: 86351 / تاریخ انتشار : 1397/7/12 01:02
|

ناپولی با گل دقیقه 90 لورنزو اینسینیه لیورپول را یک بر صفر شکست داد و در گروه C، گروه مرگ لیگ قهرمانان اروپا صدرنشین شد.

ناپولی در این بازی نسبت به لیورپول برتری نسبی داشت و در نیمه دوم مقابل هوادارانش فشار را بیشتر کرد تا اینکه سرانجام در آخرین لحظات به گل برتری رسید. درایس مرتنز که در نیمه دوم به زمین رفته بود روی این گل نقش پررنگی داشت. مرتنز دقایقی قبل از این گل ضربه‌ای به تیر افقی لیورپول بد که با بدشانسی به گل تبدیل نشد. بازیکنان لیورپول که برنامه فشرده‌ای را پشت سر گذاشته‌اند در نیمه دوم خسته شدند و تعویض‌های کلوپ هم کمکی به تیم نکرد.

ناپولی با این برد چهار امتیازی شد و بالاتر از پاری سن‌ژرمن و لیورپول سه امتیازی صدرنشین شد. در دیگر بازی این گروه پاریس با نتیجه شش بر یک ستاره سرخ بلگراد را در هم کوبید و به اولین بردش در این مسابقات رسید. ستاره این تیم نیمار بود که هتریک کرد و کاوانی، دی‌ماریا و امباپه سه گل دیگر قهرمان فرانسه را زدند. گل اول و سوم نیمار روی دو ضربه ایستگاهی دیدنی زده شد.

 

برد درخشان بارسا مقابل تاتنهام

بارسا با درخشش مسی موفق شد در زمین تاتنهام به برتری 4 بر 2 برسد و با شش امتیاز در گروه B صدرنشین شود. بارسا در دقیقه دوم روی اشتباه بزرگ لوریس و ضربه کوتینیو به گل رسید. دروازه‌بان و کاپیتان فرانسوی تاتنهام در این صحنه خروج عجیبی داشت تا مهاجم لیورپول دروازه خالی را به راحتی باز کند.

گل دوم بارسا را راکیتیچ در دقیقه 28 با یک شوت سنگین زد تا این تیم با خیال راحت به رختکن برود. ولی گل دقیقه 52 هری کین تاتنهام را به جبران امیدوار کرد. مسی که در نیمه اول با پاس‌های سریعش دفاع تاتنهام را آشفته کرده بود در دقیقه 56 سرانجام موفق شد گل بزند و فاصله را دوباره به دو گل برساند.

گل لاملا یک بار دیگر تاتنهام را به فرار از شکست امیدوار کرد. میزبان لندنی در دقایق آخر فشار زیادی وارد کرد تا به گل تساوی برسد، ولی مسی در دقایق آخر گل چهارم را زد و کار را تمام کرد.

در این گروه اینتر هم در زمین آیندهوون به پیروزی دو بر یک رسید تا مثل بارسا شش امتیازی شود. ناینگولان و ایکاردی برای اینتر گل زدند.

 

پیروزی پر گل اتلتیکو مادرید

نتایج سایر بازی‌های چهارشنبه شب لیگ قهرمانان به شرح زیر است:

گروه A

اتلتیکو مادرید 3 – کلوب بروژ یک

دورتموند 3 – موناکو صفر

گروه D

لکوموتیو مسکو صفر – شالکه یک

پورتو یک – گالاتاسرای صفر

 

---

 

captcha
تازه ها
بیشتر