ورزش ایران / شناسه خبر: 86316 / تاریخ انتشار : 1397/7/11 16:55
|

سیامند رحمان: خیلی خوب شد که با پرواز اختصاصی آمدیم / اول طلا، بعد رکوردزنی

هدف من در این مسابقات ابتدا کسب مدال طلاست و بعد از آن انشالله به رکوردشکنی فکر می‌کنم.

ایران ورزشی آنلاین / یکی از چهره‌های ویژه کاروان اعزامی ایران به بازی‌های پاراآسیایی، سیامند رحمان است؛ وزنه برداری که حتی اگر خودش هم رکوردزنی را در برنامه نداشته باشد، به هر مسابقه‌ای که می‌رود همه دنبال رکوردشکنی او هستند. در روز اولی که کاروان ایران در دهکده بازی‌ها مستقر شده و بچه‌ها فرصت کرده‌اند کمی استراحت کنند، سیامند رحمان خیلی کوتاه درباره وضعیتش می‌گوید.

او ابتدا به طولانی سفر تهران تا جاکارتا اشاره می‌کند و می‌گوید:«  مسیر بسیار طولانی بود که خدا را شکر با پرواز اختصاصی به اینجا آمدیم که جای قدرانی دارد. با این حال همه خسته هستند و انشالله تا آغاز مسابقات به شرایط ایده‌آل می‌رسیم. ما تمریناتی که لازم بوده را انجام داده‌ایم و با کمی استراحت اماده مسابقات می‌شویم.»

مدتی قبل مصاحبه‌ای از سیامند منتشر شد با این محور که او قصد رکوردزنی در این رویداد را ندارد و چند روز قبل از سفر به جاکارتا، حرفی متفاوت از او روی خروجی خبرگزاری‌ها قرار گرفت که حالا سیامند درباره این موضوع و اینکه در سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی به دنبال چه چیزی است، توضیح کوتاهی می‌دهد:« هدف من در این مسابقات ابتدا کسب مدال طلاست و بعد از آن انشالله به رکوردشکنی فکر می‌کنم.» 

4

captcha
تازه ها
بیشتر