ورزش جهان / شناسه خبر: 86258 / تاریخ انتشار : 1397/7/11 00:40
|
زسکا مسکو یک - رئال مادرید صفر

ادامه ناکامی‌های رئال مادرید در لوژنیکی

رئال مادرید که در چهار سفر اخیرش به لوژنیکی نتوانسته بود به پیروزی برسد، امشب هم با یک گل مغلوب زسکا مسکو شد. رئال که راموس و بیل را نداشت و مودریچ هم بازی را روی نیمکت شروع کرد، در دقیقه دو روی گل ولاسیچ غافلگیر شد.

رئال فرصت خیلی زیادی برای جبران داشت، ولی نه حملات این تیم نه تعویض‌های لوپتگی کارگر نشد تا از مسکو دست خالی برگردد. بهترین موقعیت این تیم اواخر نیمه اول بود که شوت کاسمیرو به تیر دروازه خورد.

 

ورود مودریچ و ماریانو

 

---

 

بازی در نیمه دوم کاملا یکطرفه بود و در زمین زسکا در جریان داشت، ولی رئال با وجود مالکیت فروان نتوانست فرصت‌های زیادی خلق کند. لوپتگی در شروع این نیمه مودریچ و ماریانو را هم به تیمش اضافه کرد، ولی نتوانست راهی برای باز کردن دفاع فشرده میزبان پیدا کند.

آکینفیف، دروازه‌بان باتجربه زسکا در ثانیه‌های آخر از زمین اخراج شد، ولی دیگر زمانی باقی نمانده بود که رئال بتواند از این برتری عددی استفاده کند.

 

صدرنشینی زسکا

زسکا با این برد 4 امتیازی شد و در صدر گروه G لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفت. در بازی همزمان رم توانست 5 بر صفر ویکتوریا پلژن را در هم بکوبد و سه امتیازی شود. رئال که در بازی اول رم را در خانه برد هم سه امتیازی است.

 

captcha
تازه ها
بیشتر