فوتبال ایران / شناسه خبر: 86137 / تاریخ انتشار : 1397/7/9 17:21
|
حضور در مرکز ملی فوتبال بی دلیل نبود

هاشمیان جانشین چمنیان در تیم نوجوانان؟

پیش تر هم کمیته جوانان علاقمند بود از هاشمیان در راس کادر فنی تیم جوانان بهره ببرد اما زمانی این پیشنهاد به او شد که تا شروع بازی های مقدماتی جوانان در جام ملت های آسیا چیز زیادی باقی نمانده بود.

ایران ورزشی آنلاین /مشخص بود حضور وحید هاشمیان در مرکز ملی فوتبال و همراهی ساکت با او بی‌دلیل و اتفاقی نبوده است.بعد از این بازدید بود که سایت فدراسیون فوتبال مصاحبه‌ای از وحید هاشمیان روی خروجی‌اش گذاشت با این محوریت که امکانات برای تیم‌های ملی فوتبال و فوتسال بسیار زیاد شده  و همه چیز عالی است.

گفته می شود ابراهیم شکوری و نیما نکیسا که مدتی است در فدراسیون پست گرفته اند دوست دارند هاشمیان سرمربی تیم نوجوانان شود.این تیم اخیرا حذفی ناباورانه ر مسابقات قهرمانی آسیا داشت و قرارداد چمنیان هم بعد از این مسابقات تمام شد.

پیش تر هم کمیته جوانان علاقمند بود از وحید هاشمیان در راس کادر فنی تیم جوانان بهره ببرد اما زمانی این پیشنهاد به او شد که تا شروع بازی های مقدماتی جوانان در جام ملت های آسیا چیز زیادی باقی نمانده بود و در نهایت تیم با هدایت فرهاد پورغلامی در بازی ها حاضر و حذف شد.

اما این بار شرایط فرق می کند. بازی های مقدماتی تیم ملی جوانان در جام ملت های آسیا یک سال دیگر یعنی در سال 2019 برگزار می شود و این می تواند بهترین فرصت برای بهره گیری از وحید هاشمیان در تیم ملی جوانان باشد.

1

captcha
تازه ها
بیشتر