فوتبال ایران / شناسه خبر: 86020 / تاریخ انتشار : 1397/7/8 15:45
|
مدعی صعود و اتفاقی عجیب

آمار ضعیف تفضلی و پتربورو: 13 گل خورده در 10 بازی

نکته جالبی درباره پتربورو وجود دارد و آن هم آمار ضعیف خط دفاع این تیم است.پتربورو با اینکه در رده دوم جدول قرار دارد اما طی 10 بازی 13 گل دریافت کرده و از این حیث از تیم‌های ضعیف لیگ یک انگلیس است.

ایران ورزشی آنلاین /پتربورو در دهمین بازی فصل میزبان بلکپول بود، تیمی که در رده نهم جدول قرار داشت. نتیجه این بازی خانگی برای پتربورو چندان جالب نبود. تساوی 2 بر 2 مقابل تیمی که نه امیدی به صعود دارد و نه ستاره‌ای برایش بازی می‌کند. رایان تفضلی طبق معمول در ترکیب ثابت پتربورو حضور داشت و 90 دقیقه برای این تیم بازی کرد.

پتربورو با این تساوی، از 10 بازی صاحب 23 امتیاز شد تا صدر جدول را از دست بدهد. پورتسموث که رقیب جدی پتربورو برای قهرمانی در لیگ یک انگلیس است، موفق شد در زمین روچدال با نتیجه 3 بر یک پیروز شود و با 24 امتیاز رتبه اول را در اختیار بگیرد.

پتربورو از 10 بازی، 7 برد، 2 تساوی و یک شکست در کارنامه دارد. نکته جالبی درباره پتربورو وجود دارد و آن هم آمار ضعیف خط دفاع این تیم است. پتربورو با اینکه در رده دوم جدول قرار دارد اما طی 10 بازی 13 گل دریافت کرده و از این حیث یکی از تیم‌های ضعیف لیگ یک انگلیس است.

برای پتربورو در خط دفاع، رایان تفضلی یک بازیکن کلیدی است. او 10 بازی انجام داده و 856 دقیقه در زمین حضور داشته. بنابراین تفضلی هم در ثبت این آمار ضعیف نقش داشته است. آماری که برای پتربورو در ادامه فصل کمی نگران‌کننده است و البته می‌تواند رایان را هم از دعوت به تیم ملی ایران نا امید کند.

 

12

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر