فوتبال ایران / شناسه خبر: 85820 / تاریخ انتشار : 1397/7/6 13:15
|
برد ۵ گله و تقابل ستاره‌های سابق بارسلونا

السد شبیه پرسپولیس، برنامه‌ای لغو نشد

ملاقات ستاره‌های سابق بارسلونا در ورزشگاه بن حمد دوحه. ژاوی در یک سو و ساموئل اتوئو در سوی دیگر. این بازی را السد با نتیجه 5 بر یک برد اما هم ژاوی گل زد و هم اتوئو.

ایران ورزشی آنلاین / بازی‌های السد در لیگ قطر و قبل از بازی رفت با پرسپولیس لغو می‌شود. این خبری بود که چند روز قبل منتشر شد و انتقادهای بسیاری را متوجه فدراسیون فوتبال ایران و سازمان لیگ کرد. آن‌هم در شرایطی که پرسپولیس، تنها چند روز بعد از بازی سخت با الدحیل، باید مقابل سپیدرود و سپس استقلال به میدان می‌رفت.

این خبر واقعیت نداشت. نه بازی السد در لیگ قطر لغو شد و نه فدراسیون فوتبال این کشور برنامه دیدارهای این تیم را تغییر داد. السد 31 شهریور مقابل الریان در لیگ قطر بازی کرد و پرسپولیس هم درست یک روز بعد و در تاریخ یک مهر برابر سپیدرود قرار گرفت. یعنی اختلاف بازی قبل دو تیم تنها یک روز بود و قطری‌ها فقط 24 ساعت بیشتر از پرسپولیس استراحت کردند.

هم‌زمان با شهرآورد، السد هم در لیگ قطر بازی کرد. این تیم پنجشنبه مقابل قطر اس سی قرار گرفت و موفق شد با نتیجه 5 بر یک این تیم را شکست بدهد و همچنان با کسب 16 امتیاز از 6 بازی در صدر جدول رده‌بندی قرار بگیرد. گل‌های السد را در این بازی حمید اسماعیل، بغداد بونجاح، اکرم عفیف، ژاوی هرناندز و احمد سیار به ثمر رساندند.

نکته جالب این بازی، ملاقات ستاره‌های سابق بارسلونا در ورزشگاه بن حمد دوحه بود. ژاوی در یک سو و ساموئل اتوئو در سوی دیگر. ژاوی چند فصلی است که در لیگ ستارگان قطر بازی می‌کند و اتوئو هم به تازگی پیراهن قطر اس سی را پوشیده و از لیگ ترکیه به دوحه کوچ کرده است.

ملاقات این دو ستاره، با گلزنی هر دو همراه شد. ساموئل اتوئو تنها توانست یکی از گل‌های خورده قطر اس سی را جبران کند اما شاید برای او اتفاق ویژه این بود که ژاوی را از نزدیک ببیند و با او قبل از شروع بازی و هنگام مراسم انتخاب زمین گپ بزند.

 

380-2

captcha
تازه ها
بیشتر