فوتبال ایران / شناسه خبر: 85812 / تاریخ انتشار : 1397/7/6 13:21
|

ایران ورزشی آنلاین /خسرو حیدری پس از تساوی دربی پایتخت می گوید: «فکر می‌کنم دو تیم خیلی اشتیاقی به برد نداشتند. ما می‌خواستیم به پیروزی برسیم اما نتایج اخیر به خصوص دیدار با السد تأثیرگذار بود. ما در گلزنی مشکل داریم، اما این مشکل برای همه تیم‌ها پیش می‌آید. با اضافه شدن نفراتی مانند تبریزی، صیادمنش و آقایی می‌توانیم بهتر باشیم. ما به این برد نیاز داشتیم اما همیشه دربی‌ها باختش سنگین است. اینکه می‌گویند به بازیکنان می‌گویند به تساوی برسید درست نیست چون اصولا این کار شدنی نیست.»

او در باره دلایل ناکامی استقلال حرف می‌زند: «این موضوع به اوایل فصل برمی‌گردد، ما اول فصل دیر جنبیدیم. وقتی تیام را از دست می‌دهید، مشکل گلزنی هم به وجود می‌آید. البته دو سه بازیکن مثل تبریزی، الهیار و آقایی می‌توانند خودشان را نشان دهند، فکر می‌کنم با دو سه برد تیم به شرایط خوبی دست پیدا می‌کند.

حیدری در مورد اینکه خیلی‌ها از کیفیت بازیکنان خارجی استقلال ناراضی هستند، می گوید:« این بازیکنان را مربی خواسته است که بیایند، امیدوارم در آینده بتوانند کمک کنند. نویمایر خوب بود که مصدوم شد. مشکلات درست می‌شود و همین جا قول می‌دهم روند تیم روبه صعود خواهد بود. این بازی را هم نمی‌توان با سایر مسابقات مقایسه کرد.»

این بازیکن استقلال در باره ناراحتی هواداران از نتایج این تیم، اینطور توضیح می دهد:« من ۱۰ سال است که در استقلال هستم و از این اتفاقات زیاد رخ داده است، اما قول می‌دهیم شرایط را تغییر دهیم تا آنها راضی شوند.»

captcha
تازه ها
بیشتر